Rodina

Vztahy v listopadu podle Feng Shui: vyhněte se bodu mrazu a podpořte energii ohně

V listopadu nám začínají energie klesat opravdu do velké hloubky. Víme, že listopad patří k „nejsmutnějším“ měsícům v roce.

Dlouhé noci, zima a chlad, to vše nám na naší náladě nepřidá. Klesající nálada a chuť cokoliv dělat se může negativně projevit právě v našich vztazích.

Fáze vody

Doba vlády chladu (fáze vody) neprospívá energiím vztahů, které patří k fázi země. Země má ráda teplo, ne chlad. Pokud bychom tedy nechali chlad proniknout do našich vztahů, pak se můžeme dočkat i jejich konce. Listopad patří k fázi ukončování. Proto se v oblasti vztahů musíte v listopadu zaměřit hlavně na posilování ohně. Víte, že se říká: „vztahy se ochladily“. To znamená, že vztah nefunguje nebo se dále nerozvíjí. Tento princip bude posilován právě chladnými energiemi vody v listopadu.

Posílení energie ohně

Vodu umíme dobře vyrovnávat energií ohně. Tuto energii posílíte hlavně radostí. Pokud cítíme radost, roste v nás energie ohně. A také víme, že oheň rád „přeskakuje“. Dokáže z malého plamínku zažehnout velký požár na velké ploše. Oheň je velmi nakažlivý. Pokud budete sami zažívat radost, je důležité, abyste se o ni v listopadu podělili se svým partnerem. Naopak, pokud bude mít radost váš partner, a chce se s vámi o ni podělit, i když vaše vlastní nálada je na bodu mrazu, snažte se nechat jeho radostí „nakazit“.

Oheň si do vztahu ale můžete vložit i jinými způsoby. Dělejte si každý den příjemné chvilky při svíčkách. Můžete si zatopit v krbu a v krásném obětí s partnerem jen tak koukat do ohně a kochat se jeho krásou. Můžete si spolu udělat nějaký dobrý teplý nápoj. Možností, jak vložit oheň do vztahu, máte hodně. Využijte je, aby se vašemu vztahu dařilo i v listopadu.

V listopadu se snažte dělat radost svým partnerům. Víme, co mají rádi. Víme, co jim radost udělá. A to bychom jim měli dávat v co největší hojnosti. Hojnost je v listopadu důležitá, protože v listopadu vládne vepř a ten hojnost potřebuje. Takže čím více radosti, tím lépe pro celý váš vztah.

Vepř má rád hojnost

Vepřík má rád všeho hodně: jídla, pití, ale také lásky, sexu a dalších milých požitků, které nám život skýtá. Čím více si je v listopadu dokážete užívat, tím lépe se budete cítit. A toto vše byste si měli užívat společně se svým partnerem.

Pochutnávejte si na dobrém jídle, a hlavně se do sytosti užívejte navzájem. Vepř chce cítit lásku, ale ještě více ji chce rozdávat. Nebuďte na to „užívání si“ jen sami. Jděte i do společnosti.

Podělte se s druhými

Ale není to o naparování se. Je to o tom, že se rádi o své štěstí dokážete podělit s ostatními. Ne všichni na tom musí být stejně dobře. Podělte se o své přebytky se svými blízkými, rodinou, přáteli, ale měli byste myslet i na ty „neznámé“, kteří pomoc druhých potřebují.

Hojnost by měla být hlavní energií tohoto měsíce. Snažte si ji vychutnat se svým partnerem. Uvědomte si, že spolu se máte lépe, než kdybyste byli každý sám.

Autor: Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků