Rodina

Vztahy v září: dva kohouti na jednom smetišti

Září můžete využít pro podporu svého partnerského vztahu, jen když budete hrát „na jednu notu“. Kohoutí energie jsou poměrně individualistické. Proto se partneři mohou v rámci vztahu začít vymezovat jeden proti druhému.

To by pak došlo k souboji energií místo jejich spojování. Vztah dvou lidí je o spojení dvou entit a vytvoření nové entity, která je silnější, než ty dvě původní.

Ve vztahu tak vzniká tzv. „jedno“. Tento měsíc si dávejte pozor na to, aby se vaše „jedno“ nezačalo rozpadat. Může se stát, že se ve vztahu budete chtít prosadit vůči svému partnerovi, ale ten může mít stejnou snahu. Tak dojde k situaci, kdy se objeví „dva kohouti na jednom smetišti“.

To může vyústit v nepříjemné konflikty. A jak víte z příkladu kohoutích zápasů, kohouti umí být velmi tvrdí bojovníci. Bojovné nálady tak mohou končit nepříjemnými hádkami. Ty mohou být opravdu výrazné. Může tak dojít k poměrně velkému oslabení vašeho vztahu.

Když se vám ale podaří energie kohouta využít správně, pak můžete svůj vztah naopak upevnit. Jde o to, abyste uměli přijmout sílu energie svého partnera. A dokázali ji správně ocenit. Kohout miluje ocenění a uznání. Proto byste uznáním neměli v rámci vztahu vůbec šetřit.

Oceňte aktivity svého partnera, vyslovte mu uznání. Chvála bude velkým motivačním nástrojem tohoto měsíce.

Autor: Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků