Tipy

Wella Deluxe Oil-infused

Bojíte se poškození vlasů, které vám způsobuje barvení, znečištěné prostředí, slunce, chlor a styling. Chcete produkty, které budou o vaše vlasy pečovat a zároveň vám pomohou vytvořit zdravě vypadající účesy.

Wella s radostí oznamuje příchod své nové kolekce Deluxe Oil-infused, řady stylingových produktů, které dopřejí jak kvalitní styling, tak péči, takže se vám dostane stejné kvality, jakou znáte od ostatních Wella produktů, tentokrát ovšem s pečujícími ingrediencemi. 

Kolekce obsahuje pět nových produktů:

 • dva vlasové oleje: Rich Oil a Light Oil
 • pěnové tužidlo Silky Smooth s olejem
 • lak na vlasy Silky Smooth s olejem
 • vlasové mléko Dream Sleek & Nourish s olejem
 • Právě oleje jsou pravým hrdinou této kolekce, protože projevují jedinečné stylingové i pečující vlastnosti. Byly pečlivě navrženy tak, aby zajistily neodolatelnou hebkost a lesk až na 3 dny. Vyživující směs pečujících olejů Wella pečlivě vybrala jedinečné oleje z celého světa, které jsou známé pro své stylingové a pečující schopnosti. 

  Oleje obsaženy v této řadě, olej z kaméliového čaje, kokosový, jojobový, avokádový a makadamiový olej, byly vybrány pro své speciální vlastnosti, efektivnost z hlediska textury produktu a jsou používány v pečlivě navolených kombinacích v každém produktu pro co nejlepší výsledky. 

  Rychle se vstřebávají do vlasu, vyživují ho, nezanechávají na něm mastný film a pomáhají proti zacuchávání, takže díky nim jsou vlasy méně poškozené lámáním nebo přílišným česáním.

  Připravila: Katka Soušková
  Zdroj: Wella
  Foto: Wella


  Diskuze: příspěvků