Děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila jeho autorka Jana Kučerová.

Co je to Zábava domů?
Jako matka dvou dětí je denně potřebuji něčím zabavit. Takže omalovánky a vystřihovánky jsou nezbytnou pomůckou naší domácnosti. Nemám ale čas je shánět nebo na Internetu hledat ty nejzajímavější. Projekt www.zabavadomu.cz nabízí jednoduché řešení. Nejnovější omalovánky mohou vašim dětem přicházet přímo domů a to v dobu, kterou si určíte.

 

Jak mohu dostávat omalovánky pravidelně přímo domů?

Stačí mít doma tiskárnu Hewlett-Packard s technologií ePrint, která má vlastní emailovou adresu. Pořídíte ji již od 1500 Kč. Tu pak jen připojíte do domácí bezdrátové sítě a na stránkách www.zabavadomu.cz si vyberete omalovánky a úkoly. Jejich vytištění je korunovou záležitostí a od této služby se můžete kdykoli okamžitě odhlásit.

Je možné tiskárnu ovládat na dálku, například, i když jsem mimo domov?
Samozřejmě, tiskárně můžete zaslat email z jakéhokoli zařízení připojeného k Internetu. Můžete například poslat babičce fotku vašeho dítěte z právě probíhajícího vystoupení…

Tváří toho jedinečného projektu je herec Michal Nesvadba. Jaké aktivity s ním plánujete?
Jsme partnery Michalovy roadshow. Zároveň připravujeme pro nově registrované velkolepou narozeninovou oslavu. Výherci přijede Michal Nesvadba osobně popřát k narozeninám, uspořádá pro něj představení a přiveze hodnotné dárky. Určitě si zábavu domů nenechte ujít!
 

Předávání tiskáren HP dětem z dětského domova

Předávání tiskáren HP dětem z dětského domova

Společnost Hewlett Packard věnovala své tiskárny dětem z dětského domova v Počernicích – Jana Kučerová a Martin Dejdar, Eva Decastelo a David Huf předali za asistence Michaely Bártů (z dětského domova) tiskárny jako dárek dětem z dětského domova v Počernicích.

Více informací na www.zabavadomu.cz

 

 

Vyjádření odborníka

Mgr. ZUZANA POSPÍŠILOVÁ
dětská psycholožka, autorka knih pro děti,
www.zuzanapospisilova.cz

Zatímco pasivní sledování televize ani akční zábava u PC her děti nerozvíjí, projekt Zábava domů přináší zajímavé spojení zábavy s poučením.

Zejména v předškolním věku je důležité děti po všech stránkách rozvíjet. Úkoly, které se v projektu Zábava domů nabízejí, jim umožňují procvičovat jemnou motoriku, která je připraví na psaní ve škole, učí je i základní početní představě, schopnosti třídit předměty do kategorií, hledat a vytvářet logické souvislosti. Všechny tyto schopnosti jsou základním předpokladem k úspěšnému zvládání školních nároků. Důležité je také to, aby rodiče byli dětem při řešení úkolů k dispozici, byli jim oporou i dobrými rádci. Společně strávený čas nad těmito zábavnými úkoly pak může být příjemným zpestřením všedních dní a posílit pozitivní citovou vazbu mezi rodičem a dítětem.

Komerční prezentace
Foto: Hewlett Packard

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků