Gastro

Začátky slavných tváří? Sexy roztleskávačky!

Sbírání kytiček

Přemýšlíte, odkud znáte dívku na titulní fotografii? Dnes to je ještě anonymní tvář, ovšem za pár let může být stejně známá jako Cameron Diaz nebo třeba Sandra Bullock. I tyhle herečky totiž začínaly jako roztleskávačky!

Dívky, na kterých zpravidla pánové můžou oči nechat, se jako roztleskávačky těší oblibě zejména v Americe. A protože jde o zemi netušených možností, možná se z některé z nich stane stejně slavná celebrita, jako je kromě už zmiňovaných hereček i popová super hvězda Madonna.

Rebelka s jedničkami

Ta totiž patřila k roztleskávačkám na Rochester Adams High School v Detritu. Možná si z té doby i něco vzala, soudě podle jejích dosud překvapujících tanečních kreací, jimiž mnohé oslňuje a jiné zase popuzuje. Dodejme však, že ač Madonna patří mezi rebelky první třídy a od mládí ji provází její divoká povaha, patřila lidově řečeno ke „šprtkám“ – ve škole měla výborné výsledky. Ostatně než se definitivně dala na dráhu šoubyznysu, několik let studovala Michiganskou univerzitu.

Krása není všechno

Máte dojem, že aby se dívka stala roztleskávačkou, potřebuje jen pěknou figuru a tvářičku? Kdepak, navíc musí přidat i sportovní talen a další vlastnosti, jako je průbojnost a odolnost proti stresu. Ostatně dostat se například mezi roztleskávačky Dallas Cowboys, nejbohatšího týmu americké Národní fotbalové ligy, je natolik náročné, až se tento proces přípravy a tréninků zasloužil o vznik televizního pořadu! Jmenuje se Dallas Cowboys Cheerleaders a u nás je k vidění díky stanici Extreme Sports Channel.

Sexy blondýna

Další veleznámou tváří, která má za sebou dráhu roztleskávačky, je současná herečka a bývalá modelka Cameron Diaz. Nejen nyní, ale už v mládí si velmi hlídala své tělesné proporce, ovšem nebylo to jen tak – bez pohybu by ani nejzářivější hvězda nebyla schopná zformovat a udržet si postavičku jako ze žurnálu. Herečka začínala jako roztleskávačka na Long Beach Polytechnic High School v Kalifornii. Středoškolské studium však nedokončila, dala přednost kariéře modelky.

Veselá tmavovláska

Práce roztleskávačky není jen v tom předvádět svůj sexy zadeček a pevné tělo, ale i povzbuzovat sportovce k lepším výkonům. Přesně to dělala také herečka Sandra Bullock, o níž se traduje, že patřila k nejaktivnějším členkám týmu roztleskávaček na střední škole ve státě Virginia. Jak ten čas letí, je to více než třicet let, kdo by to byl řekl? Už tenkrát však Sandra patřila mezi studentky, které měli spolužáci rádi kvůli jejich veselé povaze. Jak ovšem můžeme vidět z mnoha hereččiných filmů, úsměv na rtech a trénované tělo jí zůstaly dodnes.


Připravila: Marcela
Foto: pořad Dallas Cowboys Cheerleaders, Extreme Sports Channel
18. 7. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků