Rodina

Zajděte během vánočních nákupů na zmrzlinu

Sbírání kytiček

Máte pocit, že vánoční nákupy a zmrzlina nejdou dohromady? A v tomhle počasí byste si místo studené pochoutky dali spíše horký punč? Vy možná ano, ale co vaše děti? Ty se během nákupů v obchodních centrech často pěkně nudí. Zvlášť ty větší, které už nemůžou do dětského koutku. Pokud zajdete nakupovat do Fashion Areny, můžete dětem připravit skvělý zážitek v podobě návštěvy továrny na zmrzlinu Fruitisimo Ice Cream Factory. Děti se zabaví a vy si pohodlně nakoupíte.

Fruitisimo Ice Cream Factory je první továrna na zmrzlinu, kde se před zraky návštěvníků vyrábí čerstvá zmrzlina z těch nejlepších ingrediencí. Prodejní pult nabízí tak široký výběr druhů, že nevíte, který ochutnat dříve. Jahodová, mango, oříšková, belgická čokoláda, řecký jogurt s medem či exkluzivní pistáciová, ze všech zmrzlin přímo sálají skutečné ingredience.

V továrně na zmrzlinu se bude celá vaše rodina cítit jako v ráji. Kromě nabídky těch nejoblíbenějších zmrzlin a výborné kávy tady funguje i dětský koutek s hračkami a dokonce je možné si zde objednat narozeninovou párty s vystoupením klauna nebo se přímo seznámit s tím, jak se vlastně zmrzlina vyrábí.

Kromě nejrůznějších druhů zmrzlin bude brzy v Ice Cream Factory Fruitisimo také možné nechat si vyrobit svou vlastní zmrzlinu na zakázku. Provozovna chystá i nejrůznější akce pro zákazníky v podobě dnů „all you can eat“ či akcí 1+1 pohár zdarma.

Připravila: Zuzana

Foto: Fashion Arena

8.12. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků