Zdraví

Zapojte do péče o své zdraví celou rodinu, vyrazte na zimní relax do lázní

Zima bývá mnohdy dlouhá, dny se vlečou a bývají si tak moc podobné, že není těžké sklouznout do bezduché rutiny.

V tomto ročním období tedy stojí za zvýšenou pozornost péče o zdraví, fyzické i duševní zároveň. A není to jen o vás. Úspěšně odolávat stresu každodenního života a nejrůznějším nemocem chce každý člen vaší rodiny. Tak na nic nečekejte! Sbalte na cestu sebe i své nejbližší a vyrazte si odpočinout třeba jen na prodloužený zimní víkend do malebného prostředí Mariánských Lázní.

Lázeňská tradice

Na každém kroku v tomto krásném městě, zasazeném do prostředí Slavkovského lesa, na vás dýchne dvousetletá tradice lázeňství představovaná harmonickým prolínáním historizující městské architektury s upravenými parky. Díky tomu bylo město nedávno zařazeno také na Seznam světového kulturního i přírodního dědictví UNESCO.

Mimořádná nabídka léčebných zdrojů neustále láká návštěvníky z celého světa, v minulosti učarovala například Chopinovi, Goethemu, Wagnerovi nebo Edisonovi. Do Mariánských Lázních se opakovaně vracel také anglický král Eduard VII., pro kterého byla v novorenesančním hotelu Nové Lázně dokonce zřízena jeho vlastní Královská kabina. Mariánské Lázně nabízí svým hostům proslulé procedury využívající unikátní přírodní léčebné zdroje, které poskytuje místní krajina a také speciální klima.

Zimní rodinná dovolená v Mariánských lázních

Pro rodiny s dětmi připravila skupina Ensana, která v Mariánských Lázních provozuje sedm hotelů, balíček Zimní rodinná dovolená v Mariánských Lázních. Ten v sobě spojuje relaxaci v podobě léčivých koupelí či masáží a zábavu zároveň. Ubytování můžete vybírat podle vašeho vkusu, ale také rozpočtu, v hotelech Centrální Lázně, Hvězda nebo Pacifik. Minimum jsou tři noci s polopenzí, balíček zahrnuje každodenní vstup do bazénu, saun a fitness. Skvělá zpráva je to, že děti do 12 let mají pobyt zdarma. V hotelech je rovněž možné bezplatně využívat herny a hřiště a dopřávat si pravidelné pitné kúry.

Zimní vyžití

Jaká by to byla v tomto období dovolená bez sněhu a zimních radovánek? Umístění Mariánských Lázní v srdci Slavkovského Lesa nabízí kromě možností pro ozdravné či relaxační pobyty také spoustu zimní zábavy ve skiareálu Mariánky. Ten lyžařům a snowboardistům slibuje sněhová dobrodružství na více než 1,5 km sjezdových tratí s obtížností od modré po černou, a navíc se nachází pouze 400 metrů od lázeňské kolonády. Pro nadšené běžkaře je připraveno až 90 km běžeckých tratí, vedoucích skrze překrásnou zimní přírodu Slavkovského lesa, z nichž 90 % disponuje dvěma stopami.

Ať už se rozhodnete podívat se do Mariánských Lázní na prodloužený víkend nebo rovnou na celý týden, tak či onak na vás čeká nezapomenutelná zimní dovolená obohacená o notnou dávku té správné péče o zdraví celé rodiny.

Více informací najdete na www.ensanahotels.com.

Komerční prezentace

Zdroj informací: Ensana hotels
Zdroj fotografií: Ensana hotels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků