Soutěže

Zavzpomínejte na léto a soutěžte o limitovanou edici koktejlu Formula 1 s příchutí ananas-kokos od Herbalife Nutrition

I když za okny už vládne zima a plavky jsme dávno vyměnili za kabáty, s koktejlem Formula 1 v limitované edici ananas-kokos si můžete navodit letní atmosféru v jakémkoli počasí.

Osvědčený výživový drink společnosti Herbalife Nutrition v nové exotické příchuti můžete využít jako pohodlnou a výživnou náhradu snídaně, obědu či večeře. Určitě ho oceníte, až se budete po svátcích zbavovat nabraných kilogramů.

Výživný koktejl Formula 1 ananas-kokos poskytuje díky svým kvalitním ingrediencím rovnováhu vysoce kvalitního sójového proteinu, vlákniny, vitamínů a minerálů nezbytnou pro aktivní a zdravý životní styl. Každá porce obsahuje 30 % doporučené denní dávky vitamínů a minerálů a 18 g bílkovin, které jsou nezbytné pro správnou údržbu a růst svalové hmoty. To vše v nové atraktivní příchuti bez umělých dochucovadel a barviv.

Produkt Formula 1 byl vyvinut na základě vědeckých poznatků společnosti Herbalife Nutrition jako výživný nápoj pro podporu aktivního životního stylu a cílů v oblasti regulace váhy. K dostání je v dalších několika lahodných příchutích.

Více informací o koktejlu včetně nápovědy najdete na www.herbalife.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček obsahující koktejl Formula 1 s ananasovo kokosovou příchutí a kovová brčka v hodnotě 1 600 Kč.

Soutěž probíhá od 18. prosince do 1. ledna 2022.

Výherci:

kukanda
kocicka
maris

Zdroj informací: Herbalife Nutrition
Zdroj fotografií: Herbalife Nutrition


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků