Krása

Zhubněte rychle a bezbolestně už před Vánoci

Sbírání kytiček

Vánoční čas je pro mnohé z nás obdobím, kdy nedoláme pokušení v podobě cukroví a jiných dobrot. Po Novém roce nás pak trápí určité partie těla, které mají o pár centimetrů víc než před Vánoci. Co takhle dát letos tělu náskok a zbavit se přebytečného tuku už teď?

Cvičení a zdravá strava – to je svatá dvojice všech žen, které se snaží zhubnout. Tyhle dvě věci vám možná pomohou shodit přebytečné kilogramy, ovšem nevzhledné tukové polštářky na některých problematických partiích přesto nezmizí. Chcete-li se jich opravdu zbavit, pak vám nezbývá nic jiného, než hledat pomoc v oblasti estetické a plastické chirurgie.
 

 

Liposukce je zákrok, při kterém se z těla odstraňuje přebytečný tuk. Klasická liposukce je ale časově náročná a bolestivá, musí se provádět v celkové anestezii, pokožka po ní zůstává ochablá a nezřídka vám na ní zůstanou i jizvy. Proto se od ní v poslední době čím dál více upouští a do popředí se dostávají moderní, bezbolestné metody vytvarování postavy, které přinášejí kýžený výsledek mnohem rychleji!

Novou, efektivní metodou odstranění tukových polštářků je ultrazvuková liposukce. Metoda nazvaná VASER Lipo® je šetrná k vašemu organismu, časově nenáročná a bezbolestná, zlepšuje vzhled pokožky a tak se těší čím dál tím větší oblibě u žen i mužů kteréhokoli věku. VASER Lipo® je zárukou rychlých výsledků bez bolesti, modřin a otoků. Při zákroku také odpadá nutnost celkové anestezie a dlouhé rekonvalescence, takže si nemusíte dělat starosti s tím, jak dlouhé volno si musíte zařídit v práci nebo kolik dnů strávíte mimo domov.

 

Jak liposukce VASER Lipo® probíhá?

VASER Lipo® představuje ultrazvukovou liposukci nové generace. Je účinnější a bezpečnější než jiné dostupné metody. Jedná se o nejšetrnější liposukční zákrok, při kterém nedochází k poškození tkání – naopak, vaše pokožka bude po zákroku vypnutá, jemná a pěknější na pohled. A to vše už po jednom sezení!

Působením ultrazvuku na tkáň se tuk přemění na emulzi, která se následně odsaje pomocí podtlakového přístroje s velmi tenkou kanylkou. Ultrazvuk působí výlučně jen na tukové buňky, takže jakékoli poškození okolní tkáně je vyloučené. Díky této technologii můžeme nazvat VASER Lipo® nejšetrnější metodou invazivní liposukce. Není proto divu, že byla schválena i americkou institucí FDA (Food and Drug Administration).

Liposukce VASER Lipo® je nejpříjemnějším a nejpohodlnějším způsobem, jak vytvarovat postavu a jak se zbavit přebytečného tuku v problematických partiích. Pokud váháte, zda je pro vás a vaše tělo ultrazvuková liposukce to pravé, objednejte se na nezávaznou konzultaci na kliniku Medicom VIP, která je v Česku předním odborníkem na bezbolestnou liposukci. Zkušení lékaři této kliniky vám na konzultaci ochotně sdělí všechno o zákroku a odpoví na vaše otázky.

 

Komerční prezentace
Foto: Medicom VIP
30. 10. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků