Akce

Žij pohybem a Zumba party

Sbírání kytiček

V sobotu 7. května se v pražském Kongresovém centru uskuteční další závod třetího ročníku aerobikové ligy ŽIJ POHYBEM – AEROBIC SHOW. Mezi 9h a 19h se zde představí se svými závodními sestavami na více jak 120 závodních týmů s celkovým počtem více jak 1 000 závodníků.

Týmy z celé republiky předvedou své sestavy v pěti věkových kategoriích (4 – 7 let, 8 – 10 let, 11 – 14 let, 15 – 20 let a nad 21 let). Jednotlivé týmy budou hodnotit či komentovat tři skupiny rozhodčích: vyškolení rozhodčí z řad trenérů, profesionální rozhodčí, a tzv. komentující rozhodčí z řad celebrit, kterými budou Veronika Freimanová, Markéta Majerová a Bára Hlaváčková.

Jako již tradičně bude patřit foyer Kongresového centra ZUMBĚ. Diváci si budou moci od 11:00 do 14:00 užít jednotlivé lekce ZUMBA PARTY. Proběhne i soutěž o nejlepšího zumbistu a zumbistku. Tančit se bude v BÍLÉM. Těšit na zajímavé UV efekty.
Závod bude moderovat oblíbený moderátor Jindra Karas. Již tradičně je připraveno sms hlasování diváků, kteří také mohou závody sledovat v přímém přenosu přes internet a to na stránkách http://www.zijpohybem.cz

Poslední závod v rámci ligy ŽIJ POHYBEM – AEROBIC SHOW proběhne 4. června 2011. Na červnovém závodě bude zároveň ze součtu bodů ze všech 4 závodů vyhlášen v každé kategorii vítěz celé ligy pro rok 2011.

Připravila: Katka
Foto: Žij pohybem
3. 5. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků