Akce

Žij pohybem a Zumba party

Sbírání kytiček

Chcete se podívat na AEROBIC SHOW a užít si ZUMBA PARTY? 15. ledna 20011 proběhne v Kongresovém centru v Praze první závod letošního ročníku aerobikové ligy ŽIJ POHYBEM – AEROBIC SHOW.

Soutěž má celkem 4 kola a v červnu vyvrcholí závěrečným finálovým kolem. Závodů v aerobiku – pódiových skladbách se zúčastní na 120 týmů z celé republiky. Jedná se tak o největší nemistrovské závody v aerobiku v pódiových skladbách v ČR.

Tento rok je jako novinka zařazen doprovodný program – ZUMBA PARTY. V plánu jsou celkem 4 hodiny plné tance, latinsko americké hudby, zábavy a dobré nálady. Zařazeny budou lekce ZUMBY, salsy, merengue, afrických tanců a dancehall pod vedením profesionálních lektorů, kterými jsou Renáta Mielniková (mistryně světa ve fitness aerobiku), Pavel Sirotek (mistr světa ve sportovním aerobiku) a Eva Severinová (finalistka ME v salse). ZUMBA PARTY bude probíhat ve foyer Kongresového centra.

Čeká vás on-line přenos z celého závodu, exhibiční vystoupení skupiny CHEBEJET, SMS hlasování o nejlepší tým, ZUMBA PARTY, MASKOT kozlík + speciální nástup všech dětí. Pro závodníky jsou připraveny hodnotné ceny i profesionální fotografie z akce.

Jednotlivé týmy budou hodnotit či komentovat tři skupiny rozhodčích: vyškolení rozhodčí z řad trenérů, profesionální rozhodčí, a tzv. komentující rozhodčí z řad celebrit, kterými budou Veronika Freimanová, jež je zároveň patronkou celé akce, Markéta Majerová a Bára Hlaváčová z TV Prima. Celým dnem bude provázet moderátor Jindra Karas. Nejhezčí sestavu každého bloku budou mít možnost vybrat diváci prostřednictvím sms hlasování. Zájemci také mohou závody sledovat v přímém přenosu přes internet, a to na stránkách www.zijpohybem.cz.

V rámci ligy ŽIJ POHYBEM se letos uskuteční ještě 3 závody – v dubnu, v květnu a červnové finále. Kompletní výsledky, fotografie a další informace o lize ŽIJ POHYBEM jsou k dispozici na http://www.zijpohybem.cz

Foto: Žij Pohybem
12. 11. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků