Soutěže

Získejte doplňky stravy, díky kterým nakopnete imunitu

Sbírání kytiček

Podzim je tu a s ním ruku v ruce i virózy. Čím dřív začnete posilovat imunitu, tím líp! Dostat ji do formy totiž zabere čas. A vaše obranyschopnost by měla být řádně připravená, než zaklepe na dveře první vlna chřipkové epidemie. Soutěžte proto s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže imunitu nastartovat!

Pořádná porce všech důležitých látek

Naturevia ImunoHelp
Naturevia ImunoHelp

Základem silné imunity je dostatečný přísun vitaminů a minerálů. Bez nich to prostě nejde! K těm nejdůležitějším vitaminům patří céčko a déčko. Z minerálů pak jde hlavně o zinek. Oba zmíněné vitaminy jsou nezbytné pro život a mají v těle mnoho důležitých funkcí. Pokud vám dlouhodobě chybí, jste častěji nemocní a také unavení. Céčko můžete získat poměrně snadno z potravy. Bohatým zdrojem vysoce vstřebatelného přírodního vitaminu C jsou třeba šípky či rakytník, ale s déčkem a zinkem je to mnohem složitější. Tam už musíte sáhnout po doplňcích stravy. Než abyste řešili každou jednotlivou látku zvlášť, existuje mnohem snadnější cesta, jak tělu dodat vše potřebné najednou. Představuje ji přípravek Naturevia ImunoHelp, jenž obsahuje extra silnou dávku vitaminů C a D3, organicky vázaného zinku a také přírodní extrakty z rakytníku, šípku a echinacey. Právě tato unikátní směs přispěje k udržení zdraví horních dýchacích cest, což zvláště v době respiračních infekcí oceníte. Navíc stačí jen jedna kapsle denně.

Klíčem je i rovnováha

Naturevia Laktobacily 5 Imunita
Naturevia Laktobacily 5 Imunita

Další, co byste měli mít na paměti, je fakt, že nejdůležitějším orgánem obranyschopnosti jsou střeva. V nich sídlí až 80 % buněk imunitního systému. Proto je důležité, abyste je i jejich mikrobiom měli v dobré kondici. K nastavení a udržení správné rovnováhy bakterií vám pomohou kvalitní probiotika. Vsadit můžete třeba na Naturevia Laktobacily 5 Imunita, které obsahují unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu v obrovské síle 15 miliard v jedné kapsli. Navíc přípravek obsahuje i vitamin C, který je pro imunitu rovněž klíčový.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje ImunoHelp a Laktobacily 5 Imunita. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.

Soutěž probíhá od 22. října do 5. listopadu 2023.

Výherci:

alka 1975
ivets
formule

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků