Soutěže

Získejte doplňky stravy Naturevia pro zdravá játra

Sbírání kytiček

V dubnu je Světový den zdraví jater a při této příležitosti můžete vyhrát balíček kvalitních přípravků Naturevia, který vám pomůže s jejich očistou, udržením váhy a navíc podpoří vaši imunitu. A to jsou dobré důvody, proč byste se měli do soutěže zapojit!

Ostropestřec pro zdravá játra a kontrolu hmotnosti

Naturevia Ostropestřec LipoAktiv
Naturevia Ostropestřec LipoAktiv

Světový den jater připadá každoročně na 19. dubna. Odborníci během něj nabádají lidi, aby se o svůj druhý největší vnitřní orgán patřičně starali. Vždyť právě játra vykonávají skoro 500 životně důležitých funkcí. Jenže potřebnou péči jim věnuje málokdo, a tak se nezdravý životní styl na nich pořádně podepisuje. Játra pak jsou zanesená a přetížená.

K tomu, abyste je opět dostali do té správné kondice, vám pomůže doplněk stravy Naturevia Ostropestřec LipoAktiv, který obsahuje silymarin, artyčok, cholin a vitaminy B6 a B12. Všechny tyto látky společnými silami pomáhají udržet naše játra fit. Silymarin je extrakt ze semen ostropestřce mariánského a pomáhá udržet jejich správnou funkci tím, že podporuje jejich činnost a také posiluje odolnost. Zároveň jde o silný antioxidant. Látky z artyčoku podporují metabolismus tuků, pomáhají regulovat cholesterol a díky nim tak budeme mít svou váhu snáze pod kontrolou. Cholin je pak důležitý pro normální činnost jater a přispívá k tomu, aby játra neztučněla. Takže spolknout jednu veganskou kapsli denně za to stojí.

Probiotika pro zažívání

Naturevia Laktobacily 5 Imunita
Naturevia Laktobacily 5 Imunita

Pořádný „úklid“ si kromě jater zaslouží i vaše střeva. K tomu, aby fungovala tak, jak mají a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli je na 15 miliard těchto mikroorganizmů a přípravek navíc obsahuje i vitamin C, který podpoří vaši imunitu.

Zbavte své tělo škodlivin a podpořte svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou získat balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec LipoAktiv a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Soutěž probíhá od 14. do 28. dubna 2024.

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků