Shopping

Značka Syoss slaví narozeniny a rozdává speciální dárky

Ať už chcete své vlasy hýčkat od kořínků ke konečkům, toužíte po dokonalém účesu jako z kadeřnického salonu, anebo byste rádi své vlasy rozjasnili nejmodernějším odstínem, můžete se spolehnout na vysoce účinné receptury značky Syoss od společnosti Henkel.

Ta nabízí přípravky profesionální kvality za atraktivní cenu ve všech třech kategoriích: péče, styling i barva. Značka Syoss právě slaví třetí narozeniny a za tři roky nebývalého úspěchu chce všem svým zákazníkům poděkovat speciální narozeninovou nabídkou.

Kolekce Syoss nabízí šampony, kondicionéry, vlasové kúry, pěnová tužidla, gely, laky na vlasy, pudry pro zvětšení objemu, spreje chránící vlasy před působením tepla a širokou paletu barev na vlasy profesionální kvality. Všechny tyto vysoce účinné produkty obsahují prvotřídní přísady a zaručují profesionální výsledky v pohodlí domova, takže každý den můžete mít účes jako z kadeřnického salonu – a to za atraktivní cenu!


Syoss nabízí produkty pro každého

Chcete svým vlasům během okamžiku dodat bohatý objem? Pak je tu stylingový pudr Syoss. Potřebujete zajistit péči poškozeným nebo barveným vlasům? Sáhněte po nejnovější řadě vlasové péče Syoss Bez silikonů, která o vaše vlasy pečuje, a přitom je nezatíží. Nebo byste rádi dopřáli unaveným vlasům nádhernou barvu a lesk? Pak si vyberte některý z úžasných nových profesionálních odstínů barev, které vládnou přehlídkovým molům. Nyní si z kolekce Syoss vybere ten nejlepší narozeninový dárek opravdu každý.


Syoss nabízí řadu suchých šamponů, které udrží vlasy svěží až 24 hodin bez jediné kapky vody. Nebo nové barvy na vlasy, díky nimž dosáhnete v domácích podmínkách profesionálního barevného výsledku – pro jedinečné módní i přírodní odstíny. A v neposlední řadě je tu i pečující Syoss elixír – vzrušující inovace s vysokou koncentrací olejů, které se rychle vstřebávají do vlasů, pečují o ně a dodávají jednotlivým vlasům viditelně krásnější lesk.
Syoss pamatuje i na muže a nabízí kolekci produktů vytvořených speciálně pro ně. Obsahuje dva šampony pro dokonale upravené vlasy jako od kadeřníka a vysoce účinné stylingové gely, které zkrotí i ty nejneposlušnější vlasy.


Speciální narozeninová nabídka

Třetí narozeniny značky Syoss zákazníkům připomenou balonky na propagačních materiálech v maloobchodní síti. Pro spotřebitele je připravena na vybraných obchodech speciální akční cena 79,90 Kč za výrobky značky Syoss (nevztahuje se na barvy Syoss Mixing Colors a Syoss Elixír). Každý má současně možnost vyhrát automobil MINI ONE. Stačí si v období od 1.6. do 30.8. 2012 zakoupit výrobek značky Syoss a poslat SMS s odpovědí na otázku: „Kolik kusů produktů značky Syoss se prodalo v roce 2011?“ Podrobné informace a pravidla jsou k dispozici na www.syoss.cz.
 

Komerční prezentace
Foto: Henkel
18. 7. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků