Rodina

5 tipů na „žhavé“ erotické pomůcky

Sbírání kytiček

Pestřejší, a tím pádem zajímavější sexuální život je mnohdy rozhodujícím faktorem, který může tmelit vztah. Ten sice pochopitelně nemůže stát pouze na pohlavním aktu, i tak Vám ovšem doporučujeme vyzkoušet nejrůznější erotické pomůcky.

Vibrátory, afrodiziaka a další zajímavé výrobky 

Netřeba připomínat, že v oblasti erotických pomůcek máte skutečně z čeho vybírat. Bez dlouhých okolků si tedy představme některé produkty, které byste se svým partnerem mohla v posteli „otestovat“. 

Vibrátory patří ke klasickým „společníkům“ mnoha žen (i některých mužů).

Tyto vibrující imitace penisu existují v mnoha provedeních, lze tedy vybírat mezi rozmanitými tvary, velikostmi, barvami i materiály. Konečně, přehled vibrátorů si můžete prohlédnout sama, poté už si stačí jen vybrat a třeba společně s partnerem vyzkoušet při hrátkách.

Afrodiziaka jsou vynikajícím řešením při problémech s nedostatečným vzrušením.

Jsou přitom k dispozici ve formě kapek, krémů, sprejů či tabletek, shodně však po aplikaci jednotlivých afrodiziak dochází k vyššímu prokrvení pohlavních orgánů.

Kondomy sice v prvé řadě představují ochranu proti nechtěnému početí a přenosu pohlavních chorob, nicméně je lze řadit i mezi erotické pomůcky.

U některých kondomů totiž můžete nalézt vroubkování a samozřejmě musíme zmínit i aromatické varianty.

Erotické pomůcky jako dárek?

Ano, hledáte-li vhodný dárek pro svého partnera, výrobkem z této oblasti jej rozhodně nezklamete. Zároveň přitom můžete udělat radost i sobě, a to s erotickým prádlem. Budete-li hodně vstřícná, zajímavým dárkem může být i nafukovací panna, třeba jen tak pro legraci.

Erotické pomůcky levně.

Pokud chcete při nákupu těchto a dalších produktů pro oživení sexuálního života ušetřit, navštivte sexshop Erodream.cz, kde na Vás čeká široký sortiment pomůcek pro ženy i pro muže za příznivé ceny.

Komerční prezentace
Foto: EroDream
24. 6. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků