Zdraví

Aromaterapie: tipy na jedinečné směsi éterických olejů pro ženy

Máme tu podzim a někteří z nás pomalu vytahují aromalampy a difuzéry. Pokud si chcete pořídit i nové oleje, máme pro vás skvělé tipy.

Všestranné použití éterických olejů, a především jejich blahodárné účinky na tělo, mysl i ducha jsou tím, co v posledních letech získává stále více nadšenců.

Bio Smrk černý, Bio Douglaska a Kopaiva

Úleva od kašle, rýmy, od bolestí kloubů a svalů, zklidnění podrážděné až ekzematické pokožky, nebo posílení při vyčerpání či znovunabytí energie. To jsou jen některé z mnoha jedinečných účinků 3 nových éterických olejů v nabídce Nobilis Tilia – Bio Smrk černý, Bio Douglaska a Kopaiva.

Úleva při PMS a Opora při menopauze

Bio éterické oleje jsou také základem dvou nových a dokonale vyvážených aromaterapeutických směsí – Úleva při PMS a Opora při menopauze. Směsi éterických olejů jsou výsledkem pečlivé práce odborných aromaterapeutů. Na rozdíl od mnoha dostupných směsí na trhu, které slouží pouze pro navození příjemné atmosféry, se Nobilis Tilia soustředí na směsi terapeutické, aktuálně tedy pro celkovou podporu na fyzické i psychické úrovni každé ženy.

Jedinečnou Směsí éterických olejů Úleva při PMS chce Nobilis Tilia pomoci až 90 % žen, které trápí syndrom PMS. Inhalace nebo masáže pomohou ženám s náladovostí, podrážděním, uleví od bolestí podbřišku, beder, nebo od křečí či nevolností. Směs éterických olejů Opora při menopauze nabízí pomoc zejména zralým ženám – vyrovnává hladinu hormonů, zmírňuje stres a kolísání nálad, pocitově ochlazuje.

Více informací najdete na www.nobilis.cz.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Nobilis Tilia
Zdroj fotografií: Nobilis Tilia
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků