Domácnost

Až 30 tisíc do několika minut? S půjčkou ihned to jde!

Potřebujete peníze? Bez odkladů a zbytečného čekání? Zvažte půjčku ihned. Slibuje to, co má ve svém názvu. Bez ručitele i dotěrných otázek na tělo.

Půjčka ihned slibuje peníze do několika minut! A své sliby plní! K jejímu vyřízení toho přitom nepotřebujete mnoho. Mobilní telefon, bankovní účet, svou vlastní plnoletost, minimální prodlení v platbách ostatních úvěrů a důkaz, že peníze budete schopni splatit. Pokud ano, můžete zažádat až o třicet tisíc korun. Ty vám pak na účet připlují během několika minut. 

Odmítli vás v bance? Na půjčku ihned možná dosáhnete! 

Jaká je hlavní přednost půjčky ihned ve srovnání s jinými bankovními i nebankovními produkty? Jednou z nich je mimo jiných to, že podmínky schválení půjčky často splní i ti, kteří z klasické banky odešli s nepořízenou.

Zjišťování bonity chrání i vás

Nebankovní společnost Via SMS, s.r.o, jež je jejím poskytovatelem, na své klienty nahlíží trošku jinak. Ne tak přísně dalo by se říci, byť jisté dokumenty, jako je potvrzení o pravidelném příjmu, od vás vyžadovat bude. I ve vašem zájmu! Ne každý je totiž schopen kritickým okem uznat, že výše jeho měsíčních splátek bude nad jeho síly.

Každou půjčku pečlivě zvažte

Z tohoto důvodu si velmi dobře rozmyslete, jestli půjčku skutečně potřebujete. Rozbil se vám počítač, jenž je vaším pracovním nástrojem? Pak jste na správné adrese. Na luxusní dovolenou na dluh už byste si však měli spíše nechat zajít chuť. 


Parametry půjčky ihned 

Půjčka ihned také není vhodná na umořování starých dluhů. Problémem je její relativně krátká doba splatnosti. Na splacení půjčky budete mít maximálně měsíc. Buďme ale konkrétní. Nejvyšší možná částka ve výši třiceti tisíc korun vás se zmíněnou třicetidenní splatností vyjde na 37 200 Kč. Půjčku tedy přeplatíte o 7 200 korun. První půjčku do výše osmi tisíc korun ale budete mít zdarma, tu nepřeplatíte o jedinou korunu! 


Snadné a rychlé 

Je to pro vás schůdné? Budete do měsíce disponovat téměř čtyřiceti tisíci korunami? Pak směle do toho! Samotné získání půjčky je, jak jsme se zmínili v úvodu tohoto článku, snadné a rychlé. Podrobný postup každopádně najdete přímo na stránkách společnosti viasms.cz.


KP
Foto: viasms


Diskuze: příspěvků