Akce

Bez batohu to někdy nejde

Sbírání kytiček

Ať vyrážíte na celodenní výlet, lyžovačku nebo na několikadenní túru, bez batohu se neobejdete.

Může být malý i velký, červený i modrý, ale mnohem důležitější je, aby byl praktický a na cestách vám zaručoval maximální pohodlí.
 
 Keen Newport DP

Keen Newport DP

 Batoh Keen Newport DP (2490 Kč) – technický batoh pro jednodenní túry nebo aktivní pohyb, který uspokojí i toho nejnáročnějšího outdoorového nadšence. Batoh je vybaven kapsou na hadrovak, pláštěnkou a odnímatelným bederním pásem.

Samozřejmostí je velké hlavní oddělení s bezpečnostními kapsami, přední snadno přístupné oddělení s karabinou na klíče a kapsami, boční kapsy, nad nimi zpevňující pásek s hliníkovou sponou pro pevnější uchycení láhve či  turistických holí. Batoh můžete vybavit třílitrovým vakem na vodu, hadičku z vaku na vodu je možné připevnit na pravý i levý ramenní popruh.
 
Batoh Keen Airport Way (2990 Kč) – cestovatelský batoh zaručující maximální komfort při vašich cestách. Optimální řešení uložení vašich osobních věcí včetně laptopu při odbavování na letištích.
Vhodný pro kontrolu na letišti s vnější kapsou pro snadný a rychlý přístup. Vnitřní kapsy jsou vhodné na mobil, fotoaparát nebo MP3 přehrávač. Extra vyměkčené ramenní popruhy rovnoměrně rozloží váhu, síťovaný zádový panel se vzdušnými kanálky udržuje záda v chladu (foto na hl. obrázku).
 
 Keen Ontario

Keen Ontario

 Batoh Keen Ontario (2390 Kč) – designově elegantní městský batoh s dokonale řešenými kapsami pro laptop (15“) včetně jeho doplňků. Je vybaven též dvěma velmi praktickými bočními kapsami na zip. Pohodlný zádový systém zaručuje dokonalé pohodlí  při nošení i těžších nákladů.

 
Připravila: Šárka
Foto: Keen
29. 12. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků