Soutěže

Bezpečné čokoládové opalování

Sluneční paprsky pomalu, ale jistě nabírají na své intenzitě. Toužíte-li po krásně opálené pokožce, pak nepodceňujte dokonalou ochranu a pobyt na slunci neriskujte bez speciální kosmetické péče. Jen dokonalou přípravou si zajistíte krásně opálený vzhled a nebudete riskovat případné zdravotní následky. Ty se totiž dostaví v okamžiku, kdy sílu slunečních paprsků podceníte a pokožku vystavíte jejich účinkům bez ošetření opalovací kosmetikou nebo zvolíte tu, jejíž ochranné faktory nedosahují potřebných kvalit.

Nedělejte kompromisy a pořiďte si kvalitní kosmetiku. S jejím použitím neotálejte a nečekejte, až se váš pobyt na slunci projeví bolestivým zarudnutím či spálením pokožky. To už je totiž na nápravu pozdě! Chcete-li dosáhnout krásně opálené pokožky, jejíž bronzový nádech vám vydrží přes celé léto až do podzimních plískanic, pak musíte s péčí začít okamžitě, jakmile vystavíte tělo prvním slunečním paprskům. Obzvlášť po zimním období je totiž naše kůže velmi citlivá a pravděpodobnost spálení je velmi vysoká.
 

 TOPVET SPF 30

TOPVET SPF 30

Chcete-li si svůj pobyt na slunci vychutnat beze strachu ze spálení a trvalého poškození pleti a získat krásně čokoládově opálenou pokožku, máme pro vás skvělý tip. Vyzkoušejte prvotřídní čokoládovou opalovací kosmetiku od firmy TOPVET. Produkty této řady vhodně kombinují účinky chemického i fyzikálního ochranného filtru a svojí unikátní technologií poskytují pleti dokonalou ochranu. Navíc svým čokoládovým charakterem rozmazlují nejen vaši pokožku, ale všechny smysly. Vybírat můžete z opalovacích mlék s ochranným faktorem 20, 30 a 50. Všechna jsou určena pro péči o tělo i obličej, skvěle se roztírají a nádherně voní po čokoládě.

 TOPVET po opalování

TOPVET po opalování

Na začátku sezóny sáhněte po mléce s vyšším ochranným faktorem a s postupně opálenou pokožkou můžete svůj výběr uzpůsobit dle místa a doby pobytu. Po slunění nezapomeňte pokožku kvalitně ošetřit, jen tak dosáhnete krásné zdravé pokožky s trvalým opálením.

Vyzkoušejte čokoládové mléko po opálení s chladivým účinkem. Pokožku hydratuje, navodí zklidňující relaxační účinek a jeho čokoládové aroma navíc velmi příjemně povzbudí vaše smysly. Více informací získáte na http://www.topvet.cz

Tři z vás mají šanci získat čokoládové opalovací mléko SPF30 a čokoládové mléko po opalování.

Soutěž probíhá od 9. do 15. května 2011.

Foto: TOPVET
9. 5. 2011

Výherci:
mata3
zahrádka
brud3
 


Diskuze: příspěvků