Cestování

Cestování jako životní styl

Není tajemstvím, že cestování právě zažívá obrovský boom a láká velkou většinu z nás. Není divu, cestování totiž přináší svobodu, nezávislost, nevšední zážitky a zkušenosti k nezaplacení. Kdo by po tomhle všem netoužil?

Jenže… Kdo z nás si může dovolit přijít o práci, pravidelný příjem, slibnou kariéru, opustit rodinu a utratit všechny úspory kvůli několikaměsíčnímu dobrodružství? A slyšeli jste už o digitálním nomádství a low-cost cestování? Mrkněte na web www.levnocestovani.cz a přesvědčte se o tom, že cestovat se dá hodně levně a na cestách můžete klidně i pracovat. 

Co všechno najdu na webu Levnocestovani.cz? 

Především aktuální akce na letenky do všech koutů světa, extra levné jízdenky a letenky do Evropských měst, návody a tipy, jak cestovat na vlastní pěst, ale i velmi výhodné last minute zájezdy cestovních kanceláří. Věděli jste, že dvoutýdenní dovolená pro dva na bělostných plážích Filipín vás vyjde na 15000Kč za letenky i ubytování? Ne, to není vtip. A co týden na slunných Kapverdech s all inclusive za 14500 Kč za osobu s tím, že za vás všechno zařídí cestovní kancelář? Levnocestovani.cz pro vás má spoustu lákavých nabídek.

Říkáte si, že tohle je přesně to, co hledáte, ale nevíte čím vlastně začít? 

Tušíte správně – rozhodně letenkou. Pokud totiž alespoň přibližně víte, kam chcete vyrazit, je otázkou času, kdy se na Levnocestovani.cz objeví levná letenka, na kterou čekáte. Pak ale musíte jednat rychle. Letenky do těch nejatraktivnějších destinací mizí bleskově a během několika minut může být „po všem“. Totéž platí samozřejmě i pro last minut zájezdy. Ale pokud nás bude sledovat na facebooku a přihlásíte se k odběru aktuálních novinek e-mailem, máte jistotu, že o akčních letenkách budete vědět mezi prvními. A jako malý – velký dárek si Levnocestování.cz připravilo pro své čtenáře e-book Jak levně na Maledivy.

Single ženy na cestách? 

Proč ne? Digitálních nomádek a cestovatelek tělem i duší, které se světem potloukají „samy“ je celá řada. Stačí si třeba koupit nějaké outdoorové vybavení a stan, mít kuráž, odhodlání a touhu poznávat svět. Sama zjistíte, že single cestování není nebezpečné o nic víc, než přecházení frekventované ulice a navíc, na cestách skoro nikdy sama nebudete. Takže pokud propadnete kouzlu cestování a návrat do stereotypu všedních dnů jednoduše vyloučíte, naši detailní průvodci a cestopisy vám poradí, které destinace a kdy navštívit a co v které zemi můžete očekávat, případně na co si dát pozor. Na svých cestách samozřejmě musíte také někde bydlet a i s tím vám Levnocestovani.cz pomůže, známe totiž portály, kde si ubytování vyberete přesně podle svých představ a priorit. Za zmínku rozhodně stojí i náš magazín, kde najdete mimo jiné i články na téma práce v zahraničí. Tak co? Už máte sbaleno?

KP
Foto: levnocestovani.cz


Diskuze: příspěvků