Cestování

Cestujte! Nikdy není dost pozdě na to začít

Sbírání kytiček

Jenom jedna věc se nedá ztratit, jenom jednu věc vám nemůže nikdo ukrást. Tuhle jedinou věc získáte a budete s ní žít až do konce života. Která věc to je? Zážitek!

Jak získat zážitky?

Ty nejcennější zkušenosti získává člověk mimo pohodlí domova. Říkáte si, že na nějaké cestování už máte dost let nebo dost závazků? Všechno jsou to jenom výmluvy. Pravdou je, že pouze vaše tělesná schránka je jediné místo na světě, kde musíte žít. Ten zbytek je pouze vaše volba. Naložte se svým životem tak, abyste byla spokojená, šťastná a měla co vyprávět svým dětem.

 

Co budu v zahraničí dělat?

Záleží na tom, jak dlouhou dobu budete chtít na vysněném místě strávit a jaký bude cíl vaší cesty. Existuje několik způsobů, jak si ideální destinaci dobře vybrat. Chcete studovat na tamějších školách? Chcete pracovat v tamějších institucích? Nebo si chcete svou vlastní práci jednoduše odvézt do zahraničí? Stanovte si cíl a toho se držte.

 

Co když je největší bariéra jazyk?

Jazyková vybavenost je základ, který budete před svým odjezdem potřebovat. Zařizování ubytování nebo i běžný nákup potravin by se pro vás mohl bez znalosti angličtiny stát noční můrou. Jenže co když si v angličtině nevěříte tolik, kolik byste si přála? Východiskem je pro vás výuka angličtiny v dobré jazykové škole.

 

Jak vybrat jazykovou školu?

Jedna z nejdůležitějších věcí při výběru jazykové školy je výuka s rodilými mluvčími. Jedině tak se naučíte jazyk v té podobě, se kterou se v zahraničí setkáte. Vybírejte proto jazykovku, která umožňuje vzdělávání s cizinci.

 

Výhody jazykové školy

Největší výhodou je, že si hodiny angličtiny můžete naplánovat podle svého časového harmonogramu. Lekce se tak dají bez problému skloubit i s prací. Konec výmluv na nedostatek času!

Něco navíc

V jazykové škole Wall Street English máte možnost udělat si některý z certifikátů, které vám pomůžou více si v cizím jazyce věřit a zároveň sehnat i lepší práci v zahraničí. Jsou to například TOEFL, FCE, nebo třeba CAE.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
4. 2. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků