Sport

Chcete mít skvělou figuru?

Sbírání kytiček

Taky vás po Vánocích trápí nějaké to kilo navíc? Nejlepším novoročním předsevzetím je dostat se znovu do kondice!

Ideálním místem, kde si můžete dát nejen do těla, ale i zaslouženě relaxovat či si vychutnat skvělé jídlo, je Sokolovna Průhonice. Místní fitness centrum je jedním z nejšpičkověji vybaných fit center v České republice. Zajít si sem můžete nejen zacvičit si na moderních strojích, ale navštívit můžete i některou z celé řady skupinových lekcí či využít služeb osobního trenéra.

Vlajkovou lodí Sokolovny Průhonice je VIP členství, které svou komplexností a službami nemá nejen v Praze, ale i v celé České republice obdoby! Volný vstup nejen do fitness centra, ale i na všechny skupinové lekce, hodiny s trenérem, vstupní zátěžové vyšetření v IKEMu, deset hodin měsíčně tenisu a badmintonu, pozvánka pro 2 osoby na jednu z prestižních společenských akcí Sokolovny Průhonice, vstup pro hosta zdarma, sleva na občerstvení v Kafe Restaurantu i na služby salonu La Prairie, wifi v celém objektu, dětský koutek či 40% sleva na osobního trenéra nad rámec členství.

Nenechte si ujít ani fantastické gurmánské speciality v Gourmet Clubu Grenier v horním patře Sokolovny Průhonice (www.gcgrenier.cz)To vše a ještě mnohem více nabízí jedinečný komplex Sokolovna Průhonice – tak trochu jiná Sokolovna.

Více informací najdete na www.sokolovnapruhonice.cz.

 

Připravila: Katka
Foto: Sokolovna Průhonice
13. 1. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků