Domácnost

Chcete si koupit nové auto? Vsaďte na spolehlivost značky Škoda Auto

V současné době na automobilovém trhu působí spousta značek. Pod každou značkou navíc najdete desítky modelů vozidel, které si můžete zakoupit.

Jestliže se v dané problematice nevyznáte, protože jste automobilovým průmyslem nepolíbená, tak vám v následujících řádcích představíme několik vozidel z dílny společnosti Škoda Auto. 

Škoda Auto je automobilový výrobce s českými kořeny, který však momentálně patří pod německý koncern Volkswagen. Vybrali jsme pro vás tři modely, jež by se vám mohly líbit jak svými funkcemi i designem. 

Škoda Kodiaq pro rodiny s dětmi 

Pokud hledáte spíše rodinné vozidlo, do něhož uložíte mimo jiné i kufry, když pojedete na dovolenou, potom sáhněte po automobilu Škoda Kodiaq. Disponuje moderními technologiemi a inovativními systémy. Samozřejmostí je velký zavazadlový prostor. Potěší vás i přítomnost senzorů pro pohyb nohou, zejména když ponesete například nákup v obou rukách. Pochvalovat si budete také bezklíčové odemykání, zamykání a startování. 

Škoda Fabia nejen do města 

Sice není mohutná jako předchozí model, i přesto má Škoda Fabia své kouzlo. Podmaní si vás dynamickým vzhledem, elegantním dojmem a komfortním interiérem. Škoda Auto si dala záležet nejen na designu a prostoru, ale také na bezpečnosti a snadné použitelnosti, což Škoda Fabia perfektně splňuje. 

Škoda Superb pro podnikatelky 

S reprezentativním dojmem přijíždí Škoda Superb. Vyrazíte v tomto automobilu na dovolenou, na služební cestu i pracovní schůzku. Stydět se rozhodně nemusíte, protože Škoda Superb vypadá nadčasově, exkluzivně a spolehlivě. Stejně jako předchozí vozidla, tak i tento model nabízí moderní technologie, jež využijete ve městech, na dlouhých cestách, v horách a podobně. 

Podívejte se do pestré nabídky prodejce Auto Podbabská, kde najdete od Škoda Auto různá vozidla, nikoliv jen tato tři.

KP

Foto: Škoda


Diskuze: příspěvků