Sport

Den cvičení zdarma v Sokolovně Průhonice

Sbírání kytiček

Dopřejte si cvičení ve špičkovém fitness centru s vybavením a službami. Využijte exkluzivní možnost a vyzkoušejte si den v tomto luxusním středisku zcela zdarma!

Exkluzivně pro čtenáře webu www.mezizenami.cz nabízíme jedinečnou možnost zajít si zdarma do fitka či na skupinové lekce. Je to tak jednoduché – pošlete e-mail na info@sokolovnapruhonice a uveďte heslo: Mezizenami. Během 24 hodin dostanete potvrzení a pak se už můžete jen těšit na nezapomenutelný den v jednom z nejkrásnějších komplexů pro volný čas v České republice! Tato jedinečná nabídka platí do 31. května.

Jsme si jisti, že po dnu stráveném v Sokolovně Průhonice si ji naprosto zamilujete. Proto vám nabízíme mimořádně výhodné nabídky členství. Poslali jsme ceny opravdu až k zemi.
Máte specifické požadavky a potřebujete členství na míru? Žádný problém! Vyberte si hned z několika typů ten pravý, který přesně vyhovuje vašim potřebám. Nově si tedy můžete koupit např. členství pouze do fitness, na skupinové lekce či na využití všech služeb, které Sokolovna Průhonice nabízí. Rodiny s dětmi jistě ocení i „rodinné členství„, popřípadě členství pro teenagery od 15-18 let. Samozřejmostí je i vstup do wellness, ručníkový servis i balená voda ve skříňce.

Vlajkovou lodí Sokolovny Průhonice však nadále zůstává VIP členství, které svou komplexností a službami nemá nejen v Praze, ale i v celé České republice obdoby! Volný vstup nejen do fitness centra, ale i na všechny skupinové lekce, dvě hodiny s trenérem měsíčně, vstupní zátěžové vyšetření v IKEMu, deset hodin měsíčně tenisu a badmintonu, pozvánka pro 2 osoby na jednu z prestižních společenských akcí Sokolovny Průhonice, vstup pro jednoho hosta 1 x měsíčně zdarma, sleva na občerstvení v Kafe Restaurantu i na služby salonu La Prairie, wifi v celém objektu a také dětský koutek. To vše a ještě mnohem více nabízí jedinečný komplex Sokolovna Průhonice – tak trochu jiná Sokolovna …

Více informací na www.sokolovnapruhonice.cz

Připravila: Katka
Foto: Sokolovna Průhonice
21. 3. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků