Děti

Dětský kočárek: jaký vybrat

Sbírání kytiček

Kočárky mají dlouhou tradici a samozřejmě i v současné době si můžete pořídit takové, které skýtají maximální pohodlí jak dětem, tak rodičům. Představme si tedy jednotlivé druhy.

Dětský kočárek sportovní, hluboký, kombinovaný atd.


Že je kočárek jednou z nejdůležitějších součástí dětského světa, snad nemusíme přesvědčovat žádného rodiče. Stejně jako o tom, že musí být kvalitní a spolehlivý. Aktuálně lze navíc vybírat mezi mnoha variantami, jak ostatně dokládají kočárky z e-shopu Ondalek.cz.

Jaké to konkrétně jsou?

 

Hluboké kočárky

Jsou nejvhodnější pro novorozence, neboť jsou prostorné a pohodlné, dětem tedy nabízejí veškerý komfort. Rodiče zase jistě potěší snadná manipulace ve městě, a pokud vás navštívil čáp dokonce dvakrát, jistě využijete kočárek pro dvojčata.

Sportovní kočárky

Jsou určeny pro děti, které již umí sedět. Pokud ano, je vhodný pro procházky městem, ale využijete jej i v přírodě. Mimo město ovšem vzhledem k terénu záleží na kvalitě sportovního kočárku, důležitý je zejména stabilní podvozek a spolehlivá kolečka.

Kombinované kočárky

Jsou sice dražší, nicméně nebudete muset kupovat hluboký a následně sportovní kočárek. To znamená, že mu mnozí rodiče dávají přednost. Jestliže by vás tedy zajímala právě tato varianta, prohlédněte si kombinované kočárky a rozhodněte se.

Golfky

Využijete jev případě, že váš potomek už sám chodí. V této fázi život je kočárek tedy spíše doplňkem. Lze jej proto jednoduše složit a v případě nutnosti opět postavit. Musíme navíc upozornit též na golfky pro dvojčata.

Doplňky ke kočárkům

Ty lze v současné době rovněž sehnat v pestré škále výrobků. K nejpoužívanějším doplňkům patří zavinovačky a fusaky do kočárků. Jejich nabídka je však pochopitelně mnohem obsáhlejší. Záleží tedy pouze na vás.

Komerční prezentace
Foto: ondalek.cz
21. 4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků