Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Vaření na chatě › Odpověď na: Vaření na chatě
4. 5. 2026 v 15:54
#113744
Emma Hudcová
Účastník
Ahoj, my to máme na chatě hodně „punk“ – klacky, šišky, bláto 😄 Ale stejně po chvíli chtějí něco víc strukturovaného, jinak se začnou nudit. Zkoušela jsem různé hry, ale máloco je zabaví na delší dobu. Ráda si počkám na tipy na něco, co fakt funguje i když prší nebo večer?