Odpověď na: Zvětšení prsou

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Zvětšení prsou Odpověď na: Zvětšení prsou

#113802
Denisa Gantová
Účastník

Ahoj, já byla u MUDr. Fajkošové v Havířově a za mě to byla fakt skvělá volba 🙂 Už na konzultaci byla hrozně příjemná, všechno mi vysvětlila a nikam mě netlačila, což pro mě bylo důležité. Celkově to tam působí hodně rodinně, sestřičky milé, zázemí super a po operaci jsem měla i možnost být v apartmánu, kde byl fakt klid. Plus mají konzultace i kontroly zdarma a jako klientka máš pak slevu na další zákroky, což se taky hodí 👍

UŽIVATEL