Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Zvětšení prsou › Odpověď na: Zvětšení prsou
6. 5. 2026 v 20:17
#113802
Denisa Gantová
Účastník
Ahoj, já byla u MUDr. Fajkošové v Havířově a za mě to byla fakt skvělá volba 🙂 Už na konzultaci byla hrozně příjemná, všechno mi vysvětlila a nikam mě netlačila, což pro mě bylo důležité. Celkově to tam působí hodně rodinně, sestřičky milé, zázemí super a po operaci jsem měla i možnost být v apartmánu, kde byl fakt klid. Plus mají konzultace i kontroly zdarma a jako klientka máš pak slevu na další zákroky, což se taky hodí 👍