Odpověď na: Zmenšení prsou

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Zmenšení prsou Odpověď na: Zmenšení prsou

#113868
Dita Samarenka
Účastník

Zdravím, já jsem u něho byla taky (sice na jiným zákroku) a přesně ten jeho úžasnej přístup mě přesvědčil 🙂 Nepůsobí nadřazeně, spíš jako někdo, kdo ti chce fakt pomoct rozhodnout se správně. Líbilo se mi, že nic neslibuje na 100 %, ale všechno vysvětlí dopředu, i rizika. To mi přišlo hodně fér, hlavně u takhle velkého rozhodnutí.

UŽIVATEL