Odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Jak se k vám chovali v CAR? Odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR?

#113910
Ev K
Účastník

Měla jsem to na začátku bohužel podobně a o to víc jsem pak ocenila, když jsme přešli jinam. Nakonec jsme to řešili v ReproGenesisu v Brně a tam jsem byla opravdu moc spokojená, právě proto, že se ke mně chovali normálně lidsky a ne stylem další prosím. Všechno mi vysvětlili v klidu, člověk se mohl na cokoli zeptat a neměla jsem pocit, že obtěžuji nebo že jsem jen číslo v pořadí. Měli jsme i oporu v koordinátorce paní Daškové, která nám opravdu vše hezky vysvětlila. V tak citlivé věci podle mě dělá přístup strašně moc, takže pokud z toho máš opakovaně špatný pocit, vůbec bych to neignorovala a klidně zkusila jiné centrum.

UŽIVATEL