Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček – máte zkušenost? Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?

#113911
Simona Hloušková
Účastník

Holky, já jsem si vybírala kliniku hodně dlouho a u Zlína mi dávalo smysl, že mají celý proces darování jasně vysvětlený krok po kroku. Člověk ví, do čeho jde, a nic není „na poslední chvíli“, což mi přišlo hodně fér. Pro mě bylo důležité i to, že to dělají roky a mají zkušený tým. Nešla bych nikam, kde bych měla pocit, že jsem jen číslo, tady to tak fakt nebylo http://www.ivf-zlin.cz/darovani

UŽIVATEL