Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Jakou e-cigaretu? › Odpověď na: Jakou e-cigaretu?
13. 5. 2026 v 0:07
#113912
Miluška Hanáková
Účastník
Díky moc holky, nakonec jsem dala na vás a objednala jsem si ji. A zatím fakt spokojenost. Dobrý, že fakt dlouho vydrží, čekala jsem, že ji budu nabíjet furt dokola. A teda musím říct, že z toho Vaporism to dofičelo skoro hned, vůbec jsem nečekala, že to dorazí tak rychle.