Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Exem a oblečení › Odpověď na: Exem a oblečení
13. 5. 2026 v 19:16
#113938
Klára Doležalová
Účastník
Ahoj, my jsme nakonec zjistili, že u ekzému dělalo strašně moc i to, co v oblečení zůstává po praní 😔 Dcera měla nejhorší reakce hlavně na pyžama a bodyčka, která byla celý den přímo na kůži. Pomohlo nám prát na delší program a úplně vynechat aviváž. A taky jsme přešli na jednodušší prací prostředky bez výrazné parfemace.