Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Městská voda › Odpověď na: Městská voda
15. 5. 2026 v 8:07
#113973
Hanka Lýsková
Účastník
A pijete i vodu z kohoutku? Dá se to po tom filtru? U nás to mělo strašně kovovou chuť. 🙁