Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Suchá pokožka › Odpověď na: Suchá pokožka
15. 5. 2026 v 13:29
#113985
Vivinka lu
Účastník
Já moc doporučuju elixírové tělové máslo Khadi, od té doby co ho používám, tak mám pokožku perfektně vyživenou a úplně hebkou a sametovou. Navíc je přírodní a podle ajurvédských receptur a úžasně voní 🙂