Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Špatně spím › Odpověď na: Špatně spím
15. 5. 2026 v 14:42
#113989
Anička Vi
Účastník
Ta zrovna vypadá dobře, vybíráme postel už nějakou dobu a tahle se mi vážně líbí. Super, že nabízejí i montáž, díky za sdílení.