Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček – máte zkušenost? › Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?
19. 5. 2026 v 10:55
#114039
Kateřina V.
Účastník
Pokud bych šla darovat, tak už jedině zase na kliniku IVF-Zlín. Byla jsem tam velmi spokojená. Nebála jsem se tam na cokoliv zeptat, doptat, ..milí, ochotní.