Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček – máte zkušenost? › Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?
20. 5. 2026 v 23:42
#114070
Bella 4
Účastník
Taky jsem nad tím dost přemýšlela, ale na té IVF klinice ve Zlíně dělají před darováním hromadu vyšetření a testů právě proto, aby měli jistotu, že je dárkyně úplně v pohodě a nic jí to do budoucna nekomplikuje. Kdyby tam bylo cokoliv rizikovýho, tak tě do toho ani nepustí.