Odpověď na: IVF

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum IVF Odpověď na: IVF

#114092

Souhlasím s holkama ❤️ Já jsem se IVF dlouho bála hlavně psychicky, ale v IVF Zlín mě překvapilo, jak lidsky a normálně tam všechno probíhá. Nikdo na nás netlačil, všechno jsme řešili postupně a člověk měl pocit, že je v rukou lidí, kteří mají obrovské zkušenosti a zároveň je ta práce pořád baví. A co mi dodávalo naději nejvíc, byly jejich příběhy párů a narozených miminek, protože člověk vidí, že to opravdu funguje http://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti

UŽIVATEL