Odpověď na: Nová sedačka

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Nová sedačka Odpověď na: Nová sedačka

#114169

Zdravím, my jsme nakonec objednávali taky přes nabytek-natali.cz, protože jsme nikde v okolí nemohli najít sedačku, která by nebyla buď obrovská, nebo naopak úplně tvrdá 🙂 Měli jsme trochu strach objednávat bez vyzkoušení, ale ve výsledku nás překvapilo, jak dobře působí materiál i zpracování. Sedačka dorazila v termínu a všechno proběhlo bez komplikací. Po pár měsících používání pořád vypadá stejně dobře jako na začátku 😊

UŽIVATEL