Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Výbavička do porodnice › Odpověď na: Výbavička do porodnice
25. 5. 2026 v 21:28
#114170
Gábina Strouhalová
Účastník
Ahoj, do porodnice bych určitě přibalila aspoň dva pohodlné overaly na zip 🙂 Já měla ze začátku úplně zbytečně moc oblečení s patentkami a po porodu jsem byla ráda za cokoliv jednoduchého a rychlého. Nakonec jsme nejvíc používali bambusový overal od LiaaBébé http://www.liaabebe.cz/collections/bambusove-overaly-pro-miminka-na-zip/products/honey-bambusovy-overal-pro-miminko-na-zip protože byl krásně měkký a malá se v něm vůbec nepotila. A ten zip při nočním přebalování byl fakt záchrana 😄