Odpověď na: Výbavička do porodnice

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Výbavička do porodnice Odpověď na: Výbavička do porodnice

#114170

Ahoj, do porodnice bych určitě přibalila aspoň dva pohodlné overaly na zip 🙂 Já měla ze začátku úplně zbytečně moc oblečení s patentkami a po porodu jsem byla ráda za cokoliv jednoduchého a rychlého. Nakonec jsme nejvíc používali bambusový overal od LiaaBébé http://www.liaabebe.cz/collections/bambusove-overaly-pro-miminka-na-zip/products/honey-bambusovy-overal-pro-miminko-na-zip protože byl krásně měkký a malá se v něm vůbec nepotila. A ten zip při nočním přebalování byl fakt záchrana 😄

UŽIVATEL