Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Školní batoh › Odpověď na: Školní batoh
28. 5. 2026 v 11:42
#114234
Vivinka lu
Účastník
Nemáte od nich někdo i ten předškolní batoh? Budu ráda za zkušenost, jak je to pro 5 letý dítě velikostně atd. vypadají totiž moc hezky a říkám, si že by se užil i později na výlety apod.