Gábina Strouhalová

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 107)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Přírodní doplňky stravy #99571

    Mohla bych poprosit o odkaz na tyto probiotika? Ráda bych je zkusila, protože jsem na ně četla skvělé reference.

    odpověď na: Kvalitní krmivo pro psa #99252

    Zdravím, taky bych tuto značku koupila. Kde prosím krmivo objednáváte?

    odpověď na: Konzervy pro psi #99251

    Holky, tyto granule taky zkusím objednat, snad budou mému Badínkovi chutnat 🙂 Dívala jsem se, že mají i konzervy – máte taky zkušenost?

    odpověď na: Strava pro psa #99250

    Zdravím, napíšete prosím, kde bych o tomto krmivu našla víc informací? A kupujete ho na internetu?

    odpověď na: Clip-vlasy-levně #99087

    Holky, mě jde spíš o kvalitu – jaké clip in vlasy jsou kvalitní – a hlavně lidské? Budu ráda za konkrétní tipy.

    odpověď na: Rhinoplastika – kde? #98821

    Mohu doporučit všemi deseti. Já jsem byla tedy na augmentaci u pana doktora, ale vím že na nosy je také profík. 🙂 Takže držím pěstičky aby vše dobře dopadlo a měla jsi nosánek podle tvých představ. 🙂

    odpověď na: MUDr. Justan plastická chirurgie #98820

    Ciao, já jsem u pana doktora byla a jsem velmi spokojená jak s úvodní schůzkou tak i následně s celým postupem a zákrokem. Nechala jsem tam dělat prsa. Z nulek mám krásné plné a hlavně přirozeně vypadající dvojky. Určitě doporučuju zajít na konzultaci https://justan.cz/sjednejte-si-konzultaci-online. Já jsem byla u tří plastiků a v rámci toho jsem si pak pocitově vybrala právě pana Justana. 🙂

    odpověď na: Dr. Justan plastika #98819

    O plastice jsem snila od malička. Jelikož jsem nikdy nebyla zrovna obdařená. Nikdy jsem nechtěla mít obrovská prsa, ale alespoň nějaká. Dlouho jsem hledala, projížděla různé diskuze a četla si i praxi doktorů. Pan doktor mě zaujal velmi, jelikož se stále posunuje kupředu. A do dnes jsem za to rozhodnutí opravdu ráda. 🙂 Prsa mám krásné, sebevědomí šlo díky tomu také nahoru a konečně jsem si po letech splnila svůj sen.

    odpověď na: Dárek #98818

    O tom jsem ještě neslyšela. Takže mají nějaké eko produkty? A kromě teda vůně to pere dobře? Já jsem si už dlouho říkala, že něco takového vyzkouším, ale bojím se aby mě sedla vůně a aby to opravdu pralo.

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #98817

    O těch jsem ještě neslyšela ani tedy o tom, že by měl někdo takovéto možnosti poradenství. To mi přijde super. Kde bych je našla? A co ti nejvíc pomohlo?

    odpověď na: Prodloužení vlasů #96267

    záleží odkud vlasy máte a jakou metodu zřejmě, protože já mám lidské vlásky keratin od hot style a jsem spokojená, nelze poznat ,že jde o umělé vlasy a okolí mi je chválí..šla jsem skrz doporučení na jistotu 🙂

    odpověď na: nevolnost v těhotenství #96266

    holky mám stejné problémy a je to už třetí měsíc, nic mi nepomáhá…ráno jsem slabá a sem tam pomůže hroznový cukr, ale na klasické nevolnosti jsem zatím žádný zázrak neobjevila. tchyni prý pomahala zmrzlina 😀 no nevim

    odpověď na: dárek #96249

    je od tama bereme chilli koření a jerky, milujeme pálivé 🙂 a právě je super, že mají nabídku bez eček, dlouho jsem hledala chilli dobroty bez těchto dochucovadel

    odpověď na: Nedaří se snaha o miminko #95612

    Ano, tady najdete víc informací http://www.repromeda.cz/prekoncepcni-geneticke-vysetreni Vyšetření se provádí z odebrané krve a trvá zhruba 2 až 3 týdny.

    odpověď na: Dobré granule pro kotě #95540

    Holky, to je skvělé doporučení na granulky 🙂 Taky je objednám a zkusíme je.

    odpověď na: Nedaří se snaha o miminko #95539

    Doporučím kliniku Repromeda – dělají tam důkladné prekoncepční testování, které právě pomůže zjistit, proč opakovaně potrácíte, ale i to, proč vám nejde otěhotnět.

    odpověď na: Pes se bojí rachejtlí #95044

    Moc díky, hned jsem tento veterinární přípravek objednala 🙂 Snad budeme mít letos klid a hlavně bude v pohodě pejsek.

    odpověď na: Teplý fusak do sporťáku #95043

    Holky, oba jsou super! Taky chci koupit ještě jeden, abych měla na střídačku, ale fakt nevím který 🙂 A já na zmíněných stránkách nakupuju pořád, nemusíte se bát – e-shop je spolehlivý a prověřený.

    odpověď na: Masové konzervy pro kočku #95041

    Moc děkuji – trochu jsem pátrala a značka je skvělá! Chovatelé si ji chválí a je dobrá i pro citlivější zažívání. Hned jdu objednávat 🙂

    odpověď na: Svatební cesta – kde vybírat? #94721

    My jsme u nich vybrali tento balíček http://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/mauricius/maritim-crystals-beach-hotel-mauritius Jde o svatbu a svatební cestu a hotel je ideální pro děti – mělo by tam být zázemí a tobogány. Navíc jsme jako bonus od nich dostali slevu 60% pro nevěstu na pobyt s polopenzí, dále masáž, nějaký dáreček, který obdržíme na hotelu a jednu romantickou večeři. Letíme v únoru a už se moc těšíme.

    odpověď na: Akné ve výším věku #94720

    Tady najdete veškeré informace a přímo si i členství zřídíte http://www.orcacollagen.cz/membership Pak už se nestaráte ani o objednávku ani o platbu, všechno je automatické a Vám jen přijde balíček.

    odpověď na: Akné ve výším věku #94669

    Zdravím, doporučím vyzkoušet Orcacollagen – jde o kolagen, který je nabytý účinnými látkami a na akné fakt krásně funguje. Já jsem teda neměla na obličeji nic velkého, ale pupínky se mi dělaly často a taky mě to štvalo. Teď už kolagen piju déle jak 2 roky a pozoruju na sobě daleko víc benefitů než jen to, že mi akné úplně vymizelo. Taky mají vymyšlené benefity, když si u nich zřídíte členství, včetně slevy na kolagen ve výši 30%.

    odpověď na: Látkové plenky #94668

    Já kupuju látkové pleny a svrchní kalhotky na tomto eshopu https://bobanek.eu/aio-all-in-one-pleny/aio-normal Mají je fakt skvělé, pohodlné a za dobré ceny.

    odpověď na: Kolagen pro kočku #94667

    Taky tento kolagen kočce dávám, prevence je určitě důležitá, není na co čekat. Tady ho objednávám já http://www.lekarna.cz/dacom-colafit-dog-cat-100-kost. Mají ho skladem.

    odpověď na: Svatební cesta – kde vybírat? #94663

    My jsme svatební cestu vybírali na stránkách svatebnicesta.eu. Najdete tam velký výběr zájezdů od různých cestovek na jednom místě a nabízí krásně hotely a velké množství destinací.

    odpověď na: Darování vajíček #94662

    Moc všem děkuju za komentáře a doporučení na kliniku IVF Zlín! Hned v pondělí je kontaktuju a domluvím si konzultaci.

    odpověď na: Smutky a splíny, co s tím? #94482

    Taky ho vyzkouším – tohle počasí a málo sluníčka mi nedělá dobře, taky mívám splíny a pocity smutku.

    odpověď na: Zdravý doplněk stravy na bolest hlavy #94481

    S dovolením si taky počkám na konkrétní odkaz na doporučený doplněk, který na bolest hlavy funguje. Problém s žaludkem mám totiž taky.

    odpověď na: Povlečení #94258

    Jo tak zrovna MK lůžkoviny jsem viděla hodně na netu právě ten minulý rok. Ale já moc nevěřím reklamám od influ prostě, takže jsem ráda že to má někdo ozkoušené a je s tím spokojený. Vzory mají teda nádherné a koukala jsem se i na ty deky beránkové, ty jsou taky super, to by se hodilo babičce mojí. 🙂

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #94221

    Moc děkuji, o houbách jsem nepřemýšlela ale vím že jsme někde zaslechla že jsou dobré, zatím o všem sbírám informace. Ty s tím máš nějaké zkušenosti? Vím že na netu jich je více, takže ten výběr je docela velký.

    odpověď na: Zničené vlasy – co s tím? #94169

    Dívej já používám tuhle sadu https://shop.tomasarsov.cz/kompletni-sada-bonfire-pro-vase-vlasy/, je tam toho docela dost a ty peníze nejsou vůbec špatný. 🙂 Můžeš to samozřejmě vyzkoušet zvlášť, třeba jen šampon a kondicionér. Olejíček mají super Marula, nemastí, je lehký a krásně voní. 🙂 Seženeš to i v drogérce Rossman třeba. 🙂 Na eshopu mají akci td ještě vzoreček parfému zdarma.

    odpověď na: Volný čas s dětmi #94054

    Koukám, že jsou tady hezký doporučení kam s dětmi. Jedeme teďka do Prahy na víkend s klukama (8 a 10 let). Doporučíte mi spíše nějaké vnitřní atrakce, prosím? Pro větší děti, aby je to zabavilo. Děkuju.

    odpověď na: Zničené vlasy – co s tím? #94022

    Ahojky a zkoušela jsi kosmetiku od kadeřníka? Já jsem teda na popud mojí kadeřnice koupila přípravky od Tomáše Arsova a s nima jsem teda velmi spokojená. Má tam na různé tipy vlasů, ale já jsem si osobně brala právě na barvené řadu Bonfire a ta mi pomohla. 🙂

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #94017

    Zdravím, potřebovala bych poraditi také nějaké přírodní léčivo, trpím autoimunitním onemocněním, takže nic moc léků na to není a nedá se to úplně ani vyléčit. V těle mi někde koluje zánět a už mě to trápí roky, chodila jsem na různé injekce i k dr, ale to mi vždy vylétli hodnoty nahoru. Neznáte něco nemáte něco vyzkoušeného?

    odpověď na: Bylinné tobolky na lepší spánek od Topvet #93397
Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 107)
UŽIVATEL