Jumbi

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 19 příspěvků - 1. až 19. (celkem z 19)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Dovolená na horách #72910
  Jumbi
  Účastník

  Ahoj já jsem byla 2x v Bulharsku, pokažde to bylo na 12 dní s tím že jsme první 4-5 dní byli v horách poprvé jsme lezli na Mussalu a po druhé na Pyrin a potom jako odpočinek po tom co jsme slezli z hor ten zbytek dnu jsme strávili u moře. Byli jsme konkrítně v Sozopolu což je to nejlepší přímořské město jaké mužeš navštívit alespon podle mě. Určitě se tam ještě vrátim.

  odpověď na: CLip in #73230
  Jumbi
  Účastník

  Bohužel Praha ale tak tady se určitě něco najde 🙂

  odpověď na: sedací vak #73305
  Jumbi
  Účastník

  Sedací vak = spokojenost velika

  odpověď na: Dárek pro stryca #73164
  Jumbi
  Účastník

  Jo u nás to taky přes eshop všechno dorazilo. Děti měli radost tak jsem taky měla radost.

  odpověď na: Dárek pro stryca #73163
  Jumbi
  Účastník

  Jo u nás to taky přes eshop všechno dorazilo. Děti měli radost tak jsem taky měla radost.

  odpověď na: CLip in #73228
  Jumbi
  Účastník

  Aha no tak to asi budu muset na internetu pohledat nějaké kvalitni kadeřnictví kde by mě to udělali, potřebuju ty vlasy zahustit mam to strašny

  odpověď na: sedací vak #73301
  Jumbi
  Účastník

  Tady na tom odkazu http://fatboy.cz/kontakt v pravo je tabulka pro vyplěni ohledně zapujčení ale řešila bych to asi až po svatcich.

  odpověď na: CLip in #73226
  Jumbi
  Účastník

  A nemuže to jako poničit vlasy? Četla jsem že prodloužení vlasu muže mit na tve vlastní vlasy neblahy vliv….

  odpověď na: sedací vak #73295
  Jumbi
  Účastník

  Houpačka mě taky dost zaujala a uvažuju uplně stejně jako ty teď už to asi na zimu nemá cenu, ale počíhám si na ni kolem jara a koupim si to na terasu. Mě by se to totiž do bytu určitě nevešlo ale jak řikam terasu mam velikou takže tam by se mi to hodilo.

  odpověď na: Vánoční dárky #72876
  Jumbi
  Účastník

  No mě ty jejich stránky docela taky zaujaly vypadají, že opravdu vědí co dělají. Materialy se zdaji byt velmi kvalitní a design taky podařeny. Hodně se mi líbí tento taburet http://fatboy.cz/produkt/baboesjka#304 to že si ho mužeš poskládat tak aby se ti hodil do bytu je to dobre když se sejde vic kamaradu tak jako založní sezení.

  odpověď na: sedací vak #73292
  Jumbi
  Účastník

  No jako ja sem to viděla ale nikdy jsem si koženkový nekoupila, ale jak řikaš taky si myslím že to musí být dost studene a celkově prostě ne moc pohodlné.

  odpověď na: Vánoční dárky #72869
  Jumbi
  Účastník

  O pár přispěvku niž někdo dál odkaz na tyhle stránky a já sem tam našel tuhle http://www.1obchod.com/products/kamera-do-auta-s-lcd-displejem-a-nocnim-videnim/ vyhovuje? Nebo máš jinou představu?

  odpověď na: Dárek pro stryca #73155
  Jumbi
  Účastník

  To se tak někdy chlapum stáva 🙂

  odpověď na: Vánoční dárky #72866
  Jumbi
  Účastník

  Já se pohližím po kameře do auta přitel o tom hodně mluví tak bych mu ji chtěla koupit ale musím se poradit s nějakym kamrádem, nebo to vysondovat přimo od milého takže to ještě bude dobrá bojovka 😀

  odpověď na: Půjčka #73330
  Jumbi
  Účastník

  Ahoj já tak to nevím ale vím že na materskou je dobrá http://www.pohodova-materska.cz Tam si pučovala kamoška a řikala že to vše proběhlo rychle a bez problémů.

  odpověď na: CLip in #73220
  Jumbi
  Účastník

  S barvou se netrap dle mých zkušeností s http://www.clip-vlasy-levne.cz ti je bezproblémů vymění za jinou barvu. Dokonce sem se dočetla že jim mužeš poslat fotku vlasu a oni ti odstín vyberou sami.

  odpověď na: CLip in #73216
  Jumbi
  Účastník

  čauvec ja taky kupuju z clip-vlasy-leve .cz . Musím řicte, že mi vydržely nejdyl ze všech ale možna je to taky tim že sem si na ty clipy koupila lepši šampon a kondicioner 🙂

  odpověď na: Vlasová kosmetika #73243
  Jumbi
  Účastník

  Ahoj tak já nakupuju vlasovou kosmetiku hlavně tady na tomhle odkazu http://www.clip-vlasy-levne.cz/70-vlasova-kosmetika-na-prodlouzene-vlasy

  odpověď na: sedací vak #73281
  Jumbi
  Účastník

  Ahoj my jsme kdysi na firmě řešili tyhle pytle do odpočinkové místnosti pro zaměstnance a nakonec jsme je nakupovali na http://www.fatboy.cz a mám dojem, že tam prodávájí taky ty pytle co by měly být na venkovní využití tak tam zkus pohledat. Ty co máme v práci jsou vyborný a když ti na něj ukapne třeba pití tak se to lehce umyje mokrým hadřikem a je po fleku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 19 příspěvků - 1. až 19. (celkem z 19)