katka1409

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: dotaz #73692
    katka1409
    Účastník

    Ahojky, dostaneš rodičák a celý. Já mám malého 4.12., tak jsem to taky zjišťovala a dostanu ho celý za prosinec. Je jedno kdy se narodil. I kdyby prvního, dostaneš ho ještě za ten měsíc celý.

    odpověď na: květiny #73779
    katka1409
    Účastník

    Já mám 48, ale sbírám spíš pro radost než pro výhru. Nikterak nekombinuju a přespříliš nehledám. Není čas. 🙂

    odpověď na: Alergie na bílkovinu kravského mléka #73799
    katka1409
    Účastník

    Děkuji všem 🙂

    odpověď na: prosiiiim #73786
    katka1409
    Účastník

    Hlásek přidán. 🙂

    odpověď na: Šetřete na nákupech, sbírejte kupíky a #73829
    katka1409
    Účastník

    Ahoj, dost dobrý odkaz, díky. 🙂

    odpověď na: Prosím o hlásek Pavlína Sýkorová #73840
    katka1409
    Účastník

    Taky jsem přidala bodík, a taky by mě zajímalo, co je to za kytku. :-)) Vypadá moc pěkně.

    odpověď na: Přivýdělky #73862
    katka1409
    Účastník

    Můžete mi, prosím Vás, taky poslat informace k přivýdělku? Děkuji, katka1409@centrum.cz.

    odpověď na: Tetanus #73881
    katka1409
    Účastník

    Je to po 15ti letech, ale pokud máš rizikové zaměstnání, kde by ses mohla poranit, tak po 10ti.

    odpověď na: prosíííím. #73888
    katka1409
    Účastník

    Pro dnešek odhlasováno. Budu se snažit kliknout každý den. Přeji hodně štěstí. :-))

    odpověď na: Moc prosím :-) #73927
    katka1409
    Účastník

    Odkliknuto (3x). Držím palečky. 🙂

    odpověď na: Soutěže #74057
    katka1409
    Účastník

    Taky jsem si u soutěže o „první postýlku“ napsala, že by se nám hodila. Začátkem prosince se nám narodil Honzík. 🙂 A víš co? NEVYHRÁLI jsme ji. Je to prostě jenom náhoda. Tak jí to přej. Já paní gratuluji, ať si čajíky užije.

    odpověď na: hlasování #74145
    katka1409
    Účastník

    Taky jsem dala hlas krásnému dárečeku pod stromečkem. Nás letos čeká přesně takový. Už se moc těšíme.

    odpověď na: kyticky #74231
    katka1409
    Účastník

    Ono to taky může být i nějakou chybou v systému. Já mám kytiček 37 a prošla jsem úplně všechno. Ale taky je pravda, že ne u každého nového článku kytičku mám. Ty ji máš, já ne, típ pádem musím mít míň kytiček. Prostě se mi nezobrazují. Ale za to se nestřílí, je to jenom hra. :-))). Hlavu si z toho nedělám.

    odpověď na: kytičky #74241
    katka1409
    Účastník

    Taky mám k dnešnímu dni 35 kytiček a nevím, kde vzít další. Zajímalo by mě to.

    odpověď na: černá ložnice #74287
    katka1409
    Účastník

    Černou ale ani bílou ložnici bych si nedala. Bílou jsme měli a časem, na některých místech, troškou zežloutla. A prach šel na ni vidět až hrůza.A černá se mi nelíbí. Klasika, hnědá, tu máme a jsme spokojeni.

    odpověď na: Sbíráme kytičky #74333
    katka1409
    Účastník

    Kytička je pod posledním obrázkem. Taky jsem si myslela, že tam není, ale jde z ní vidět jenom maličko.

    odpověď na: POMOC PROSÍM #74366
    katka1409
    Účastník

    Tak jo, funguje to. Líbí se mi, takže bodíky budou přibývat. :-)))

    odpověď na: POMOC PROSÍM #74364
    katka1409
    Účastník

    Ahoj, moc ráda bych se na tvůj výtvor podívala a dala mu třeba i hlas, ale nedaří se mi ho najít. Napsala jsem do políčka 10783, dala enter, ale nic. Co dělám špatně? Jak ho vyhledat?

    odpověď na: Proč Radka 1? #74429
    katka1409
    Účastník

    Taky si myslím, že Radka 2 by si to zasloužila víc. Mě samé zůstalo po malém 10 kg, tak vím, co je to nosit kila navíc. Hlasovala jsem pro Radku 2. 🙂

    odpověď na: Bolest v krku #74412
    katka1409
    Účastník

    Dost dobrá je cibule na kolečka, zasypaná moučkovým cukrem. Na chvíli se to přikryje, cibule pustí sťávu a ta se potom pije. Určitě pomůže.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 20)