Na plastiku nosu jdu za dva týdny. Už to máme domluvené Pujdu do Brna k panu Justanovi. Dostala jsem na něho doporučení, je prý zkušený, tak jsem za ním byla na konzultaci a za dva týdny jdem nato 🙂
Autor
Příspěvky
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)