Cestování

Dovolená bez starostí s dětským klubem Funtazie CK FISCHER

Jak zařídit dětem ideální dovolenou u moře? Dobré jídlo, pozvolná pláž, bezpečný bazén, skluzavky, dětské hřiště – to vše je nezbytnou podmínkou. Cestovní kancelář FISCHER vám navíc nabízí skvělé dětské kluby s animačním programem přímo pro vaše nejmenší. Ve dvanácti destinacích najdete celkem 18 hotelů, které jsou označeny logem „Funtazie klub“.

Jak to chodí ve Funtazii

 
Funtazie klub je dětský svět plný radosti, her a hlavně legrace. Spolu s českými animátory se ve Funtazii nikdo nenudí. Funtazie je hravá, dobrodružná i bláznivá. Veškeré činnosti jsou přitom přizpůsobeny nárokům dětí – jejich věku, schopnostem i možnostem. Díky dětskému Funtazie klubu zažije celá rodina prázdniny, na které nikdy nezapomene.
A zatímco je o vaše ratolesti a jejich zábavu postaráno, vy se můžete slunit na pláži, koupat se v moři, relaxovat a užívat si odpočinku. Nebo vám nic nebude bránit zapojit se do dětských her také.  
 

Celodenní zábava

 
Animátoři mají pro děti připravený celodenní program. Ten je přitom dětský se vším všudy: s novými kamarády si mohou užít třeba i společnou snídani a večeři bez rodičů. V hotelu jsou pro děti k dispozici herní zóny, dětské kluby a koutky. V nich mohou i soutěžit o lákavé ceny. Zkrátka nepřijdou ani malí umělci, kteří mnohou malovat a tvořit, jak se jim zlíbí.
 

Kde kluby najdete

 
V současné době nabízí cestovní kancelář Fischer již 12 destinací, kde si užijete nejlepší rodinnou dovolenou s Funtazie klubem. Ať už se vám líbí na Mallorce, Ibize, Costa de Almeríi, Gran Canarii, Kypru, Krétě, Rhodosu, Kosu, Turecké, či Egejské riviéře, v egyptské Hurghadě, nebo Marsa Alam, bude vaše dovolená s dětmi skutečně nezapomenutelná.
 

Jaké dítě se může stát členem Fubtazie Klubu?

 
Každé dítě, které dosáhlo minimální věkové hranice 4 let a je plně samostatné. Samozřejmě se do programu mohou zapojit i rodiče a prarodiče. Rodiče vždy děti přihlásí do příslušného animačního programu a po jeho ukončení si děti osobně vyzvednou a odhlásí je.

Maximální počet dětí na dopoledních a odpoledních animačních programech je 25. V hlavní sezoně jsou děti většinou rozděleny do dvou věkových skupin.
 

Harmonogram klubu Fubtazie

 
  • Programy probíhají 5 až 6 dní v týdnu v závislosti na délce zájezdu a s ohledem na den příjezdu a odjezdu. A to zpravidla v těchto hodinách:
  • dopolední program – 10:00 – 12:30 hodin
  • odpolední program – 15:00 – 17:30 hodin
  • večerní program – 20:00 – 21:00 hodin.

Seznam všech hotelů s Funtazie klubem


Vybrali jsme pro vás několik zajímavých hotelů:

Funtazie Klub Arminda & SPA

Rodinný hotel pro rodiny, které ocení výhodnou polohu v blízkosti pláže a centra oblíbeného letoviska s možností zábavy. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Dny nabité zážitky, dobrodružstvím, soutěžemi a radovánkami prožijí všechny děti, které se zapojí do sportovní zábavy s českými animátory.

Funtazie Klub Akti Kalimera Kos

Klubový hotel ideální pro rodinnou dovolenou. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Zkušený tým česky hovořících animátorů naplní dovolenkové dny pro děti i mládež bohatým sportovním, odpočinkovým a zábavným programem. Dospělí mají čas jen pro sebe.

Funtazie Klub Giftun Azur Resort

Hotel s krásnou zahradou u jedné z nejhezčích písečných pláží v Egyptě. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Zatímco o zábavu a pestrý program pro děti se postará tým českých animátorů, mohou se dospělí v klidu oddávat relaxaci, sportovním aktivitám nebo báječnému koupání.

Komerční článek
foto: FISCHER
14. 6. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků