Rodina

Erotické pomůcky, které stoprocentně oživí váš vztah

Sbírání kytiček

Jak léta plynou, vášeň v partnerském vztahu pomalu uvadá. Děje se to i u vás doma? Nevěšte hlavu, nemusí být ještě zdaleka všem dnům konec. Někdy stačí jen narušit zažitý stereotyp nějakou novinkou a z nudy se stane úžasný společný zážitek.

Začněte klasikou

Pokud si do postele zvete pomocníka poprvé, vsaďte raději na jistotu. Nejoblíbenějšími sexuálními hračkami jsou snad od nepaměti dilda a vibrátory. Někteří muži se jejich používání vyhýbají – domnívají se totiž, že když partnerka zatouží po takové pomůcce, pokládá je za nevyhovující milence. Vibrátor ovšem rozhodně není jen prostředkem pro sólovou zábavu a skvěle se osvědčí při partnerském sexu. A slyšeli jste už vůbec o vibrátoru We vibe? Tato podkovička je přímo určena k použití při souloži, kdy stimuluje jak ženin klitoris a bod G, tak partnerův penis. Dildo vám sice nedopřeje ono příjemné vrnění, ale zato je jeho podoba s penisem mnohem věrnější. Takzvaný „strap on“ proto může i ženě umožnit, aby se v sexu ujala dominantní role. 

A pak se nechte inspirovat 

Dobře, s vibrátorem jste si užili, Venušiny kuličky si partnerka pořídila, dostali jste se hračkám na chuť a teď přemýšlíte, čím ještě oživit sex. Kde jinde najit potřebnou inspiraci než na internetu? Nemusíte se omezit jen na suchopárné popisy produktů v online sexshopu, které vám toho moc neřeknou. Známý prodejce sexuálních pomůcek, e-shop Růžový slon, na toto téma vloguje na youtube a na jejich kanále si můžete prohlédnout zajímavé erotické videonávody, jichž stále přibývá. Jedná se jak o recenze produktů, tak o tipy a triky ohledně jejich použití. Erotická inspirace pak přijde prakticky sama, a navíc se dozvíte, k čemu slouží ty méně známé, o to však lákavější kousky, jejichž účel jste dosud mohli jen hádat. 

Nákup na internetu je diskrétní a pohodlný

Zatímco někteří si jednoduše zajdou vybrat do sexshopu, jako by se jednalo o obyčejný nákup v potravinách, jiní se stydí nakupovat erotické pomůcky na veřejném místě. Díky internetovým obchodům, které bývají výborně zásobené, si může novou hračku pořídit i ten nejstydlivější člověk. V katalogu na e-shopu si zboží v klidu prohlédnete, porovnáte a snadno najdete i recenze, to vše z pohodlí domova. Doručení bývá naprosto diskrétní – sousedé z obálky vůbec nic nepoznají – a ani nemusíte dlouho čekat. Například sexshop Ruzovyslon.cz doručuje i o víkendu. 

Něco pro oba 

Nakupovat hračky, z nichž budou mít oba partneři stejné uspokojení, může být svízelné. My doporučujeme vyzkoušet jednu zdánlivě nenápadnou pomůcku: vibrační kroužek na penis, který zvyšuje požitek partnera a současně dráždí klitoris partnerky. Mnohem důležitější pro skvělý sdílený zážitek ze sexu ale je, abyste byli na stejné vlně. Uvolněte se a hrajte si! Oživení do ložnice může vznést i masážní gel, jedlé prádlo, policejní pouta nebo vibrační kačenka do koupele, záleží jen na vás, jak se milostným hrátkám oddáte. 

KP

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků