Kosmetika

Far Away Beyond The Moon: vůně bez limitů!

Sbírání kytiček

Daleko za hranicemi planety Země. Tam, kam dopadá stříbrná měsíční záře. Právě pod jejími paprsky rozkvétá květina Belle de Nuit (kráska noci) – svoji opojnou vůni rozvine v tu nejtemnější noc a láká k sobě všechny, kteří ještě nespí.

Far Away Beyond The Moon – vůně bez limitů!

Parfuméři byli celá staletí fascinování touto nepopsatelnou, vzrušující a omamnou vůní, avšak nikomu se ji nepodařilo věrně zachytit. Až nyní díky nejnovější udržitelné technologii Head Space přinášejí parfuméři parfumérského domu Givaudan její dokonalý obraz ve flakonku. „Vůně je inspirována krásou měsíce v úplňku. Tento jev vás okouzlí, fascinuje a neskutečně přitahuje. Připomíná vám, jak velký je svět, který můžete prozkoumat. Nový parfém Far Away vezme ženu na novou okouzlující cestu, dál než kdykoliv předtím… Beyond The Moon,“ říká Hernan Figoli z parfumérského dua Figoli-Gillotin, které tento unikátní parfém exkluzivně pro Avon namíchalo.

Srdcem parfému Far Away Beyond The Moon je bájná květina Belle de Nuit. Ta vydává opojnou, krémovou vůni s mléčnými, balzamickými aspekty. Vůně Belle de Nuit je unikátní v tom, že v sobě mísí opojné, smyslné a sladké esence s jemnými, svěžími a jiskřivými tóny, což je z hlediska tvorby parfémů naprosto unikátní, a žádná jiná květina toto neumí. Právě tato unikátnost z ní dělá nejzáhadnější květinu z parfumérovy palety vůní.

Vrchní tóny vás okouzlí šťavnatou divokou třešní, zářivou růží Baies a zralou sladkou ostružinou. Srdce tepe kromě Belle de Nuit i vodními tóny a pudrovou tuberózou.

V základu vůně vás pohladí sametová vanilka z Madagaskaru a esence santalového dřeva z udržitelných zdrojů.

Parfém Far Away Beyond The Moon je nejen nejnovějším přírůstkem do rodiny vůní Far Away, ale je i tím nejzáhadnějším a nejkoncentrovanějším. Na trh přichází v koncentraci „Le Parfum“ s velmi vysokým obsahem vonných olejů a jeho opojnou vůni ucítíte po celý den!

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Avon
Zdroj fotografií: Avon
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků