Filmové novinky

Filmová premiéra – Avatar: The Way of Water

Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce.

Žánr: fantasy

Scénář: James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver

Režie: James Cameron

Hrají: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement a Kate Winslet

Příběh

Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu.

Sam Worthington a Zoe Saldaña se znovu vracejí v ikonických rolích Jakea Sullyho a Neytiri. Z těch jsou nyní milující rodiče, kteří dělají vše pro to, aby jejich rodina zůstala pohromadě. Když je nepředvídané události vyženou z jejich domova, vydají se Sullyovi na putování rozlehlým světem měsíce Pandora, aby nakonec uprchli na území, které obývají členové klanu Metkayina, žijící v harmonii s oceánem kolem nich.

Tam se Sullyovi musí naučit nejen tomu, jak se zorientovat v nebezpečném vodním světě, ale také tomu, jak si poradit s nepříjemným úkolem stát se plnohodnotnými členy své nové komunity.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Falcon
Zdroj fotografií: Falcon
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků