Filmové novinky

Filmová premiéra: Hranice lásky

Film je sondou do intimity páru, který prostřednictvím zpovědí natáčených na video zkoumá hranice upřímnosti v otevřeném vztahu.

Žánr: Erotická love story

Námět: Hana Vagnerová, Tomasz Wiński

Scénář: Kasha Jandáčková, Hana Vagnerová, Petra Hůlová, Tomasz Wiński

Režie: Tomasz Wiński

Hrají: Hana Vagnerová, Matyáš Řezníček, Antonie Formanová, Martin Hofmann, Eliška Křenková, Hynek Čermák, Lenka Krobotová, Cyril Dobrý, Johana Matoušková, Jiří Rendl, Elizaveta Maximová, Ondřej Bauer, Marie Poulová, Václav Vašák, Sára Affašová, Daniel Tůma, Beáta Kaňoková, Kristýna Zemánková

Příběh:

Hana (Hana Vagnerová) začíná cítit, že její vztah s Petrem (Matyáš Řezníček) se pohybuje v příliš zajetých kolejích. Rozhodne se ho tedy osvěžit a začne s Petrem sdílet své erotické představy a tajné sny. Od vyprávění je pak už jen krůček k činům. Ke zkoumání vlastní intimity, k zážitkům s jinými partnery a ke stále intenzivnějšímu hledání hranic, za které se dá v lásce a sexu zajít. Experiment se svobodou se však může snadno vymknout z rukou.

Petr a Hana se rozhodnou otevřít vztah a vyprávět si o zážitcích s novými partnery – nahrávají se u toho na mobil. Řeknou si, že k sobě budou naprosto upřímní, ale ve skutečnosti začnou hrát roli ve svém „home video” filmu, který se jenom tváří jako upřímnost. Začínají potlačovat žárlivost, vztek, smutek, pocit odkopnutí a méněcennosti. V důsledku toho se experiment s upřímností změní v nelítostný boj a jejich postel v bitevní pole, na kterém si navzájem vracejí čím dál bolestivější údery.

Připravila: Katka Soušková

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Aerofilms
Zdroj fotografií: Aerofilms

Diskuze: příspěvků